• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » دولت معتقد به قانونی بودن سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات است!
  کد خبر : 1705802

  دولت معتقد به قانونی بودن سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات است!

  دولت معتقد به قانونی بودن سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating: رئیس کمیته ICT مجلس گفت: دولت معتقد است قانون اخیر ممنوعیت سرپرستی یک وزیر بر وزارتخانه دیگر عطف بماسبق نمی‌شود و سرپرستی آقای نیکزاد می‌تواند ادامه داشته باشد، اما نظر مجلس خلاف این است. به گزارش ایران ویج، رمضانعلی…

  دولت معتقد به قانونی بودن سرپرستی نیکزاد بر وزارت ارتباطات است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating:

  رئیس کمیته ICT مجلس گفت: دولت معتقد است قانون اخیر ممنوعیت سرپرستی یک وزیر بر وزارتخانه دیگر عطف بماسبق نمی‌شود و سرپرستی آقای نیکزاد می‌تواند ادامه داشته باشد، اما نظر مجلس خلاف این است.

  به گزارش ایران ویج، رمضانعلی سبحانی‌فرد در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در مورد سرپرستی آقای نیکزاد وزیر راه و شهرسازی بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت معتقد است که این سرپرستی قانونی است و می‌تواند ادامه داشته باشد.

  رئیس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس افزود: دولت معتقد است قانون اخیر مصوب مجلس در خصوص ممنوعیت ادغام‌ها بدون مجوز دولت و ممنوعیت سرپرستی یک وزیر به وزارتخانه دیگر عطف بماسبق نمی‌شود و از این رو سرپرستی آقای نیکزاد به وزارت ارتباطات می‌تواند ادامه داشته باشد.

  سبحانی فرد ادامه داد: اما در متن قانون قید شده که این قانون در مورد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم قابل اجرا است و از این رو سرپرستی آقای نیکزاد غیرقانونی است و نمی‌تواند ادامه داشته باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.