• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فهم، دشمن‌شناسي و لحظه‌شناسي ملت اعجاب‌انگيز است!
  کد خبر : 1705628

  فهم، دشمن‌شناسي و لحظه‌شناسي ملت اعجاب‌انگيز است!

  فهم، دشمن‌شناسي و لحظه‌شناسي ملت اعجاب‌انگيز است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating: رهبر معظم انقلاب اسلامي، ظهر امروز (چهارشنبه) با مسئولان و كاركنان حفاظت اطلاعات نيروهاي مسلح ديدار کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، با اشاره به قطعی بودن وعده الهی در یاری صابران…

  فهم، دشمن‌شناسي و لحظه‌شناسي ملت اعجاب‌انگيز است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating:

  رهبر معظم انقلاب اسلامي، ظهر امروز (چهارشنبه) با مسئولان و كاركنان حفاظت اطلاعات نيروهاي مسلح ديدار کردند.

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، با اشاره به قطعی بودن وعده الهی در یاری صابران و متوکلین و یاری کنندگان دین خدا، تأکید کردند: مصداق عینی تحقق وعده الهی، نظام جمهوری اسلامی است که به رغم همه فشار‌ها و طراحی‌های دشمن، پس از گذشت ۳۴ سال، اکنون یک نظام محترم، مقتدر، اثرگذار در مسائل منطقه‌ای و جهانی، دارای ملتی بزرگ، فهیم، دشمن‌شناس و لحظه‌شناس و دارای پیشرفت‌های بزرگ علمی است.

   رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر این که باید به خداوند متعال توکل کرد و به یاری خداوند نیز خوشبین بود، افزودند: جبهه استکبار همه تلاش و توان خود را به کار گرفته است تا با تحریم‌ها و فشار‌ها، ملت ایران را وادار به تسلیم کند؛ اما این ملت سختی‌ها را تحمل می‌کنند، زیرا نقشه و تاکتیک دشمن و هدف راهبردی او را متوجه شده و بنا به فهم و تشخیص درست، عمل می‌کند.

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: همان گونه که پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط ناباورانه سال ۵۷، مصداق تحقق وعده الهی بود، ادامه انقلاب اسلامی و توانمندی و قدرتمندی و پیشرفت افزایش یابنده آن نیز، به رغم همه تندباد‌ها و فشارهای سنگین و دشمنی عمیق دنیای استکبار، مصداق عملی شدن وعده الهی است.

  ایشان، فهم، دشمن‌شناسی و لحظه‌شناسی ملت ایران را یکی از مسائل اعجاب انگیز خواندند و افزودند: در قضایای سال ۸۸ که دشمن تصور می‌کرد، طراحی ده ساله او ضد جمهوری اسلامی به نتیجه رسیده است، ملت ایران با قدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بین‌المللی زد؛ چه برسد به مزدوران داخلی آن‌ها که در مقابل عظمت ملت ایران به شمار نمی‌آیند.

   

  رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: ملت ایران بار دیگر در روز ۲۲ بهمن، قدرت، شادابی و فهم خود را در مقابل جهانیان، به رخ خواهد کشید.

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، حفاظت اطلاعات را ایمنی‌بخش نیروهای مسلح و مسئولیت آن را سنگین، افتخار آمیز و همراه با شرف و منزلت دانستند و تأکید کردند: از دیدگاه اسلام، نیروهای مسلح، مجموعه‌ای مکانیکی و همچون یک ماشین بی‌اراده نیستند، بلکه سازمانی انسانی و دارای مجموعه‌ای از عقل و خرد، عزم و اراده و تصمیم، و ایمان و عواطف است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.