• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مجلس با اعمال فشار بیشتر بر مردم مخالف است!
  کد خبر : 1705494

  مجلس با اعمال فشار بیشتر بر مردم مخالف است!

  مجلس با اعمال فشار بیشتر بر مردم مخالف است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating: کاظم جلالی، رئیس هیأت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت درباره نشست مشترک امروز دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت گفت: در این جلسه که با هماهنگی رؤسای دو فراکسیون صورت پذیرفت، بیش از دویست نفر از نمایندگان حاضر بودند و درباره هدفمندی…

  مجلس با اعمال فشار بیشتر بر مردم مخالف است!Reviewed by Farnaz on Jan 16Rating:

  کاظم جلالی، رئیس هیأت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت درباره نشست مشترک امروز دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت گفت: در این جلسه که با هماهنگی رؤسای دو فراکسیون صورت پذیرفت، بیش از دویست نفر از نمایندگان حاضر بودند و درباره هدفمندی یارانه‌ها به نتایج مثبتی رسیدند.

  به گزارش ایران ویج از «تابناک»، این نماینده گفت: در این جلسه به اتفاق آرا، چهار نفر سخنران برگزیده شدند که عبارتند از؛ آقایان علی اصغر زارعی، سید باقر حسینی، محمد اسماعیل نیا، علیرضا منادی، حجت الاسلام ناصری؛ آنان کاملا درباره اجرای فاز دوم صحبت و این بحث را آسیب‌شناسی کردند.

  بنا بر این گزارش، کاظم جلالی افزود: همه نمایندگان حاضر در جلسه قائل به این بودند که فضا برای اجرای فاز دوم هدفمندی آماده نیست و اجرای فاز دوم، فشار دوچندانی بر مردم وارد خواهد کرد؛ بنابراین، هم‌اکنون باید فاز نخست این طرح کامل اجرا شود.

  جلالی افزود: در فاز اول هدفمندی، قانون کاملا اجرا نشد و ما تنها پرداخت‌های نقدی و افزایش قیمت‌ها را داشتیم که این به مردم فشار دوچندانی را وارد کرد که نتیجه آن، افت شدید ارزش ریال و تورم بود، در حالی فاز اول هدفمندی، ابعاد دیگری نیز به غیر از این موارد داشت.

  وی افزود: دولت در اجرای فاز اول هدفمندی یارانه‌ها اصلا به بخش تولید اهمیتی نداد. این در حالی است که باید بخش تولید نوسازی می‌شد و مبالغی در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گرفت تا بتوان تورم پدید آمده از اجرای طرح را جبران کند. اجرای نامناسب طرح و افزایش بهای ارز، باعث ایجاد عقب‌گردی کامل در این پروژه شد.

  وی در پایان گفت: از جمع‌بندی آرای نمایندگان و سخنرانان، می‌توان این گونه نتیجه‌گیری کرد که مجلس با اجرای فاز دوم هدفمندی مخالف است و کنونی مناسب برای انجام این کار نیست.

  همچنین این نماینده از انتخاب هفت نماینده با قید قرعه برای سخنرانی فردا در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس، احمد توکلی نماینده تهران و عضو کمیسیون برنامه و بودجه، غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری اصل ۴۴، عباس رجایی رئیس کمیسیون کشاورزی، مسعود پزشکیان نماینده تبریز و مهدی دواتگری،‌ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، جزو لیست سخنرانان فردا هستند

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.