• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اقدام زن جوان به بارگذاري تصاوير شخصي در فضاي مجازي براي کم نياوردن در مقابل دوستان
  کد خبر : 1705282

  اقدام زن جوان به بارگذاري تصاوير شخصي در فضاي مجازي براي کم نياوردن در مقابل دوستان

  اقدام زن جوان به بارگذاري تصاوير شخصي در فضاي مجازي براي کم نياوردن در مقابل دوستانReviewed by Farnaz on Jan 16Rating: رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان به خبرنگار ما گفت: ماموران پليس سايبري هنگام پالايش فضاي مجازي در يکي از سايت هاي اجتماعي متوجه شدند فردي اقدام به بارگذاري تصاوير شخصي خود به ويژه مراسم…

  اقدام زن جوان به بارگذاري تصاوير شخصي در فضاي مجازي براي کم نياوردن در مقابل دوستانReviewed by Farnaz on Jan 16Rating:

  رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان به خبرنگار ما گفت: ماموران پليس سايبري هنگام پالايش فضاي مجازي در يکي از سايت هاي اجتماعي متوجه شدند فردي اقدام به بارگذاري تصاوير شخصي خود به ويژه مراسم عروسي و خانوادگي کرده است.

  سرهنگ دوم سيد«غلامرضا حسيني» افزود: در بررسي هاي بيشتر ماموران متوجه شدند عکس هاي اين شخص که در بيرون از منزل گرفته شده مربوط به بيرجند است بنابراين با يک اقدام ضربتي پليسي و يک سري کارهاي سايبري صاحب صفحه را شناسايي کردند و دستبند قانون را بر دستان وي زدند.

  وي ادامه داد: صاحب صفحه خانمي 25 ساله است که در اظهارات خود گفت به دليل اين که بعضي از اقوام در اين سايت صاحب صفحه بودند، من هم براي خود صفحه اي تشکيل دادم و با بارگذاري تصاوير و فيلم هاي شخصي نمي خواستم پيش آن ها کم بياورم.

  سرهنگ دوم«حسيني» اضافه کرد: بررسي ها نشان داد متهم هيچ گونه اطلاعاتي درباره اين سايت نداشته و قصد او فقط به نمايش گذاشتن تصاوير و فيلم هاي شخصي در مقابل بستگان بوده است، در حالي که آن ها را در معرض ديد عموم قرار داده است.

  وي با بيان اين که متهم همراه با پرونده تشکيل شده براي مراحل قانوني به مقامات قضايي معرفي شد، به شهروندان توصيه کرد در صورتي که با سايت هاي اينترنتي و اجتماعي آشنايي کامل ندارند، از عضويت در آن خودداري کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.