• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » رئیس‌جمهور را خدا تعیین می‌کند!
  کد خبر : 1704522

  رئیس‌جمهور را خدا تعیین می‌کند!

  رئیس‌جمهور را خدا تعیین می‌کند!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating: امروز بعدازظهر در نشست هیأت رئیسه مجلس، تصمیم گرفته شد تا وقتی از طرف مجلس در اختیار احمدی‌نژاد گذارده شود تا وی بتواند در حضور نمایندگان ملت، سخنان خود را بگوید. به گزارش ایران ویج از «تابناک»، بسیار روشن است که رئیس‌جمهور از مدتی پیش…

  رئیس‌جمهور را خدا تعیین می‌کند!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating:

  امروز بعدازظهر در نشست هیأت رئیسه مجلس، تصمیم گرفته شد تا وقتی از طرف مجلس در اختیار احمدی‌نژاد گذارده شود تا وی بتواند در حضور نمایندگان ملت، سخنان خود را بگوید.

  به گزارش ایران ویج از «تابناک»، بسیار روشن است که رئیس‌جمهور از مدتی پیش از آن که به مجلس برود، فعالیت خود را آغاز کرده و در حال رایزنی برای ارائه لایحه‌ای در راستای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌هاست و می‌خواهد هر گونه شده با نفوذ بر نمایندگان، هدف خود را اجرایی کند.

  بنا بر این گزارش، در اوایل هفته گذشته، مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی به دعوت معاون پارلمانی رئیس جمهور به بهانه بررسی مسائل و مشکلات استان جلسه با رئیس جمهور داشته‌اند که ار این نشست، احمدی‌نژاد بر لزوم اجرای هدفمندی تأکید داشته و اجرای فاز دوم هدفمندی را تنها راهکار مشکلات اقتصادی کشور دانسته است.

  دیروز نیز بار دیگر معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور از مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی دعوت کرد و این بار نیز بر لزوم اجرای هدفمندی پافشاری کرد.

  غلامرضا نوری، نماینده مردم بستان آباد گفت: احمدی‌نژاد در این دیدار درباره هدفمندی یارانه‌ها با نمایندگان استان صحبت کرد و با تأکید بر این که باید فاز دوم اجرا شود گفت: با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، درآمد حاصل از این کار صرف هزینه‌های جاری خواهد شد و در نتیجه، می‌توان پول نفت را صرف توسعه عمرانی کشور کرد و این در اوضاع کنونی، بهترین راهکار بحران است.

  در این نشست، دقایقی پس از آغاز سخنان رئیس‌جمهور و پس از آن که ایشان بحث ترک صحن علنی را بعد از سخنرانی مطرح کرد، این موضوع با اعتراض برخی نمایندگان روبه‌رو شد.

  مهدی دواتگری، نماینده مردم مراغه در گفت‌وگوی دو طرفه‌ای که با احمدی‌نژاد داشت، خروج احمدی‌نژاد از صحن را مغایر قانون اساسی و آیین نامه داخلی مجلس دانست و گفت: شما باید در مجلس باشید و دیدگاه‌های نمایندگان را بشنوید.

  احمدی‌نژاد در این باره یادآور شد، اگر مجلس بخواهد برای حضورش در صحن، شرایطی تعیین کند، از حضور در مجلس خودداری خواهد کرد.

  در این دیدار، چند موضوع دیگر از جمله مباحث انتخاباتی نیز مطرح شد و رئیس جمهور در پاسخ به این سخن یکی از نمایندگان که انتظار می‌رود دولت در انتخابات دخالت نکند، گفت: رئیس‌جمهور را در ایران خدا تعیین می‌کند.

  حمید رضا فولادگر با کم‌سابقه دانستن دیدارهای اخیر احمدی‌نژاد با مجامع نمایندگان استان‌ها گفت: محور سخنرانی احمدی‌نژاد در مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفندی است و به این نکته اشاره کرده که ما فعلا قصد اجرای فاز دوم را نداریم و می‌خواهیم در آینده به صورت لایحه تقدیم مجلس کنیم.

  وی در پاسخ به این که آیا این دیدار‌ها در راستای رایزنی برای مطرح کردن این لایحه است گفت: وی می‌خواهد نظر نمایندگان مجمع استان را درباره اجرای هدفمندی یارانه‌ها جلب کند؛ البته در خصوص مسائل استان هم مباحثی مطرح شد.

  وی افزود: احتمالا سخنان رئیس جمهور چند محور دارد و گمان کنم که بحث استخدام‌های اخیر و کسری بودجه، از مهمترین محورهای این بحث باشد. همچنین رئیس جمهور همچنان اصرار داشتند که پس از پایان سخنانش، جلسه را ترک کند و در زمان دیگر به واکنش نمایندگان پاسخ دهد.

  پیش‌بینی می‌شود، در روزهای آینده احمدی‌نژاد با مجامع استان‌های دیگر نیز دیدارهای داشته باشد تا بتواند با جلب نظر نمایندگان اهداف خود را اجرایی کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.