• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » حضور من در مجلس بدون قید و شرط است و پاسخگو نخواهم بود!
  کد خبر : 1704178

  حضور من در مجلس بدون قید و شرط است و پاسخگو نخواهم بود!

  حضور من در مجلس بدون قید و شرط است و پاسخگو نخواهم بود!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating: مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی امروز به دعوت معاونت پارلمانی رئیس جمهور دیداری با رئیس جمهور داشته‌اند و در باره مباحث مطرح به بحث وگفت‌و‌گو پرداختند. به گزارش ایران ویج از «تابناک»، غلامرضا نوری، نماینده مردم بستان…

  حضور من در مجلس بدون قید و شرط است و پاسخگو نخواهم بود!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating:

  مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی امروز به دعوت معاونت پارلمانی رئیس جمهور دیداری با رئیس جمهور داشته‌اند و در باره مباحث مطرح به بحث وگفت‌و‌گو پرداختند.

  به گزارش ایران ویج از «تابناک»، غلامرضا نوری، نماینده مردم بستان آباد گفت: احمدی‌نژاد در این دیدار درباره هدفمندی یارانه‌ها با نمایندگان استان سخن گفت و با تأکید بر اینکه باید فاز دوم اجرا شود گفت: با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، درآمد حاصل از این کار صرف هزینه‌های جاری خواهد شد و در نتیجه، می‌توان پول نفت را صرف توسعه عمرانی کشور کرد و این در شرایط کنونی، بهترین راهکار بحران است.

  وی افزود: همچنین احمدی‌نژاد سربسته مواردی درباره مدیریت نوین در بهره برداری از معادن کشور را عنوان کرد و به صورت تلویحی به مصرف درآمد نفتی به این بخش پرداخت.

  عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: احمدی‌نژاد در این دیدار گفته است، حضور من در مجلس بدون قید و شرط خواهد بود و اگر مجلس شرایطی را برای حضور من در مجلس تعیین کند، به مجلس نخواهم آمد و محوریت صحبت‌ها، در مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها خواهد بود.

  هچنین وی تأکید کرده است، پس از پایان سخرانی صحن را ترک خواهد کرد و به سخنان نمایندگان در این باره پاسخگو نخواهد بود.

  هفته گذشته، رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی دیدار کرده و درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخته است. محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر از جلسه یکشنبه شب مجمع نمایندگان خراسان رضوی با رئیس جمهور که به مدت دو ساعت به میزبانی احمدی‌نژاد و با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد، خبر داد.

  وی گفت: رئیس جمهور در این نشست، مواردی را درباره هدفمندی یارانه‌ها بیان کرد و توضیحاتی را درباره اصلاح قوانین معدن، بانکداری، سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، ارائه کرد.

  دهقان با بیان این که در این نشست، احمدی‌نژاد دوباره بر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تأکید کرد، گفت: در پاسخ به رئیس جمهور، برخی نمایندگان مجمع خراسان رضوی اظهار داشتند اجرای فاز دوم هدفمندی یک بحث یکسویه نیست.

  همچنین در خبرگزاری‌ها آمده که احمدی‌نژاد قرار است با مجمع نمایندگان استان اردبیل نیز دیدار کند. گویا دولت به صورت جدی در پی اجرای فاز دوم هدفمندی است و می‌خواهد با دیدارهای جداگانه، موافقت مجلس را برای اجرای هدف خود جلب کند

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.