• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟
  کد خبر : 1703551

  آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟

  آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating: ‘اریک رودر’ را کسانی که با سرورهای مایکروسافت سر و کار داشته‌اند می‌شناسند. به گزارش ایران ویج، اریک رودر زمانی که بیل گیتس مدیر اجرایی مایکروسافت بود، دست راست فنی وی محسوب می‌شد و خیلی‌ها معتقد بودند که یکی از…

  آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating:

  ‘اریک رودر’ را کسانی که با سرورهای مایکروسافت سر و کار داشته‌اند می‌شناسند.

  به گزارش ایران ویج، اریک رودر زمانی که بیل گیتس مدیر اجرایی مایکروسافت بود، دست راست فنی وی محسوب می‌شد و خیلی‌ها معتقد بودند که یکی از عوامل موفقیت‌های بیل گیتس بود. 

  هر چند در چند سال اخیر مدیر استراتژی‌های فنی بوده اما با ورود استیو بالمر به جای بیل گیتس، به وی اجازه حضور موثر داده نشده است. 

  حتی پروژه میدوری که قرار بود سیستم عامل آینده مایکروسافت باشد، از وی گرفته شد. 

  اما امسال در نمایشگاه CES۲۰۱۲ در کنار شوی خبری سامسونگ، حضور موثری داشت و به معرفی ویندوز ۸ نسخه بعدی، روی نمایشگرهای قابل انعطاف سامسونگ (Youm) پرداخت. 

  تا پیش از این سخنرانی وی از سال ۲۰۰۶ به بعد که از سمت قائم مقام بخش سرور کنار گذاشته شد، در مجامع عمومی زیاد ظاهر نشده بود اما این بار با انرژی فراوان روی سن ظاهر شد. 

  اگر به سال‌های ۲۰۰۰ بازگردیم یادمان می‌آید که وی یکی از گزینه‌های جدی جانشینی برای بیل گیتس بود اما ناگهان از انظار پنهان شده و به ادامه پروژه‌های کمپانی (میدوری) همت گمارد. 

  گفته می‌شود اندیشه‌های او به بیل گیتس بسیار نزدیک است و یکی از رازهای موفقیت بیل گیتس در سال‌های طلایی مایکروسافت بوده است. 

  افق مدیریتی استیو بالمر مدیر فعلی مایکروسافت به فروش دور از انتظار ویندوز ۸ گره زده شده و ممکن است سهامداران به اریک رودر به عنوان جایگزین به جای استیو بالمر در آینده نزدیک فکر کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.