• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » تاریخ پایان فعالیت ویندوز مسنجر مایکروسافت اعلام شد!
  کد خبر : 1703506

  تاریخ پایان فعالیت ویندوز مسنجر مایکروسافت اعلام شد!

  تاریخ پایان فعالیت ویندوز مسنجر مایکروسافت اعلام شد!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating: مایکروسافت در پیامی به کاربران ویندوز مسنجر اعلام کرد فعالیت این سرویس از ۱۵ مارس متوقف خواهد شد و پس از این تاریخ کاربران تنها می توانند از برنامه اسکایپ استفاده کنند. به گزارش ایران ویج، این شرکت برای ترغیب کاربران برای…

  تاریخ پایان فعالیت ویندوز مسنجر مایکروسافت اعلام شد!Reviewed by Farnaz on Jan 15Rating:

  مایکروسافت در پیامی به کاربران ویندوز مسنجر اعلام کرد فعالیت این سرویس از ۱۵ مارس متوقف خواهد شد و پس از این تاریخ کاربران تنها می توانند از برنامه اسکایپ استفاده کنند.

  به گزارش ایران ویج، این شرکت برای ترغیب کاربران برای استفاده از اسکایپ از نوامبر سال ۲۰۱۲ اعلام کرده بود که مسنجر را تعطیل می‌کند. مایکروسافت در اکتبر سال ۲۰۱۱ اسکایپ را خرید.

  به دنبال یکی شدن سرویس اسکایپ و ویندوز مسنجر، کاربران مسنجر مایکروسافت چندین ماه است که می‌توانند با کاربران اسکایپ مکالمه کنند و عکس این امکان برای کاربران اسکایپ نیز وجود دارد. اما ورود به سیستم مسنجر از ۱۵ مارس امکان‌پذیر نخواهد بود.

  مایکروسافت برای کمک به مهاجرت کابران مسنجر به اسکایپ، گزینه ارتقایی را فراهم کرده که مسنجر را حذف و اسکایپ را جایگزین آن می‌کند.

  به گزارش وایرد، سرویس مسنجر مایکروسافت در چین که تحت لیسانس فعالیت می‌کند، مستثنی خواهد بود و همچنان به فعالیتش ادامه می دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.