• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » همراهان فتنه جایی در انتخابات نظام پزشکی ندارند!
  کد خبر : 1703367

  همراهان فتنه جایی در انتخابات نظام پزشکی ندارند!

  همراهان فتنه جایی در انتخابات نظام پزشکی ندارند!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating: ایران ویج – عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه نباید فضای انتخابات نظام پزشکی به گونه ای باشد که هر کس بتواند وارد شود، گفت:مردم موضع خود را با کسانی که خارج از حاکمیت و همراه با سران فتنه هستند…

  همراهان فتنه جایی در انتخابات نظام پزشکی ندارند!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating:

  ایران ویج – عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه نباید فضای انتخابات نظام پزشکی به گونه ای باشد که هر کس بتواند وارد شود، گفت:مردم موضع خود را با کسانی که خارج از حاکمیت و همراه با سران فتنه هستند جدا کردند و این افراد جایی در نظام پزشکی نخواهند داشت.

  محمد حسین قربانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید براهمیت انتخابات نظام پزشکی  گفت: سازمان نظام پزشکی یک تشکیلات بسیار قوی است که اعضای آن باید از افرادی باشند که توانایی مدیریت مجموعه بسیار بزرگی مانند جامعه پزشکی را داشته باشند.

  وی افزود:قطعا افرادی با توانمندی بالا که در چارچوب نظام باشند و مقبولیت مردمی داشته باشند می توانند مشکلات پزشکی مردم را حل کنند.کسانی که خارج ازاین چارچوب هستند توانایی سازمان دهی مشکلات را ندارند.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه نباید فضای انتخابات نظام پزشکی  به گونه ای باشد که هر کس بتواند وارد شود، گفت: مردم موضع خود را با کسانی که خارج از حاکمیت و سران فتنه هستند جدا کردند و این افراد جایی در نظام پزشکی نخواهند داشت.

  قربانی افزود: انتظار ما این است که دستگاه های نظارتی از ورود چنین افرادی جلوگیری کنند و با توجه به حساسیت این جایگاه فضا را به گونه ای باز نگذارند که در آینده در حوزه سلامت با چالش مواجه شویم.

  لازم به یادآوری است که انتخابات نظام پزشکی چهارم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود که در آن 2000 نفر شرکت خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.