• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » بی نتیجه بودن سیاستهای ضد ایرانی!
  کد خبر : 1703285

  بی نتیجه بودن سیاستهای ضد ایرانی!

  بی نتیجه بودن سیاستهای ضد ایرانی!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating: یک روزنامه پرتیراژ چینی در مطلبی، با ضروری خواندن از سرگیری مذاکرات هسته‌ای میان جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5، آن را ناکافی دانست. به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، در سرمقاله روزنامه چینی “چاینادیلی” بر لزوم ارائه ایده ها و دیدگاه های جدید برای…

  بی نتیجه بودن سیاستهای ضد ایرانی!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating:

  یک روزنامه پرتیراژ چینی در مطلبی، با ضروری خواندن از سرگیری مذاکرات هسته‌ای میان جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5، آن را ناکافی دانست.

  به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، در سرمقاله روزنامه چینی “چاینادیلی” بر لزوم ارائه ایده ها و دیدگاه های جدید برای حل مسئله هسته ای ایران تاکید شده است.

  در این مطلب از سرگیری مذاکرات میان ایران و گروه1+5، ضروری اما ناکافی خوانده شده است.

  این روزنامه چینی از خبر از سرگیری مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه1+5 در سال 2013 را خبر خوبی خوانده و آن را برای صلح و ثبات منطقه حیاتی خوانده است.

  تحلیلگر این روزنامه امضای قانون مبارزه با نفوذ ایران در نیمکره غربی توسط “باراک اوباما” رئیس جمهور آمریکا را نشانه کشمکش دائمی بین ایران و آمریکا در سرتاسر جهان خوانده و معتقد است که آمریکا همواره در تلاش است ایران را محدود کند و ایران هم به دنبال مقابله با این تلاش های آمریکا است.

  به نوشته این روزنامه چینی، آمریکا در تلاش است با اعمال تحریم ها مقدمات تغییرات داخلی در ایران را فراهم کند، سیاستی که تاکنون هیچ نتیجه ای نداشته است.

  در این سرمقاله آمده است که ایران کشوری مستقل است که حق بهره مندی از انرژی هسته ای صلح آمیز را دارد و فقط باید همکاری هایی با سازمان ملل و آژانس بین المللی انرژی اتمی داشته باشد.

  نویسنده در بخشی از این مطلب متذکر می شود که هرچند از سرگیری مذاکرات میان ایران و گروه 1+5 برای صلح و ثبات منطقه ای ضروری است، اما برای حل مسئله هسته ای ایران کافی نیست.

  در پایان، نویسنده یادآور می شود که برای حل مسئله هسته ای ایران، جامعه جهانی نیاز به تفکرات جدید دارد و آمریکا هم باید از سیاست پیگیری منزوی کردن ایران و اعمال تحریم علیه آن خودداری کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.