• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » غافلگیر شدن تروریستها در حلب!
  کد خبر : 1703174

  غافلگیر شدن تروریستها در حلب!

  غافلگیر شدن تروریستها در حلب!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating: غافلگیر شدن گروههای مسلح در عملیات نیروهای ارتش در حلب، دستگیری پنج تروریست ترک و همکاری مردم با ارتش در پیگرد تروریستها از جمله خبرهای مربوط به سوریه است. به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، رسانه های سوریه از پایان یافتن پاکسازی مناطق خان الوزیر…

  غافلگیر شدن تروریستها در حلب!Reviewed by Farnaz on Jan 14Rating:

  غافلگیر شدن گروههای مسلح در عملیات نیروهای ارتش در حلب، دستگیری پنج تروریست ترک و همکاری مردم با ارتش در پیگرد تروریستها از جمله خبرهای مربوط به سوریه است.

  به گزارش ایران ویج از خبرگزاری مهر، رسانه های سوریه از پایان یافتن پاکسازی مناطق خان الوزیر و اطراف قلعه ادلب، پاکسازی کامل بیمارستان ابن خلدون و ایستادگی نیروهای ارتش در برابر حمله تروریستها به فرودگاه نظامی کشیش و دستگیری پنج تروریست ترک در حال تلاش برای سرقت از انبارهای حومه حلب خبر دادند.

  غافلگیر شدن تروریستها در عملیات ارتش

  واحدهای ارتش سوریه، گروههای مسلح مسلط بر محله الصالحین در جنوب شرقی حلب را غافلگیر کردند و توانستند به میدان اصلی آن برسند و پرچمهای کشور را در کنار این میدان به اهتزاز درآورند.

  واحدهای نظامی با همکاری نیروهای امنیتی در حلب توانستند اطراف قلعه حلب و خان الوزیر و قسمت شمالی مسجد بزرگ جامع را پاکسازی کنند و طی عملیات نظامی موفقیت آمیز و سریعی به کاخ دادگستری برسند و افراد مسلحی را که در این منطقه متمرکز بودند، غافلگیر کنند.

  منطقه الصالحین از مناطق استراتژیک مهم در حلب به شمار می رود و از چند جهت به چند منطقه مهم می رسد.

  این در حالی است که واحدهای ارتش، بیمارستان نگهداری بیماران روحی و روانی(تیمارستان) ابن خلدون را پاکسازی کردند.

  بر اساس این گزارش، واحدهای پشتیبانی فرودگاه کشیش در حومه حلب در برابر یورش تعداد زیادی از افراد مسلح، ایستادگی کردند.

  در منطقه قدیمی حلب، واحدهای ارتش سوریه توانستند قسمت شمالی مسجد جامع بزرگ حلب و منطقه خان الوزیر و اطراف قلعه حلب را به طور کامل پاکسازی کنند. این واحدها توانستند به ساختمان کاخ دادگستری واقع در حلب برسند. بنا بر گزارش منابع آگاه، عملیات نظامی که نیروهای ارتش با همکاری نیروهای امنیتی انجام دادند، منجر به نابودی گروههای مسلح منطقه شد.

  بنا بر این گزارش، اهالی این منطقه نقش مهمی را در تسهیل وظایف ارتش با دادن اطلاعاتی درباره مناطقی که تروریستها حضور داشتند، ایفا کردند.

  منطقه بستان القصر شاهد ادامه عملیات نظامی ارتش از چند هفته پیش تا کنون بوده است، به طوری که واحدهای ارتش سوریه با گروههای مسلح وابسته به گروه تروریستی جبهه النصره درگیر شدند و به این گروهها خسارتها و تلفات سنگینی وارد کردند.

   
   
  نیروهای ارتش همچنین یک تروریست لیبیایی را که قصد داشت با منفجر کردن یک خودرو بمبگذاری شده در نزدیک ایست ارتش، عملیات انتحاری انجام دهد، دستگیر کردند.

  دستگیری 5 تروریست ترک در حال سرقت

  خبر دیگر شام پرس گزارش داد نیروهای ارتش در نزدیکی روستای خان العسل از توابع دمشق توانستند پنج عضو یک گروه تروریستی مسلح را دستگیر کنند، این افراد تابعیت ترکی داشتند و حال تلاش برای سرقت از انبارهای موجود در روستا دستگیر شدند، نیروهای ارتش توانستند این افراد را بدون درگیری اسیر کنند.

  الاخباریه همچنین از انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در کنار گارگاه “نعسانی” واقع در روستای خان العسل خبر داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.