• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تک عکسی , گوناگون » راز جوان ماندن این خانم ۱۰۰ ساله! + عکس
  کد خبر : 1703058

  راز جوان ماندن این خانم ۱۰۰ ساله! + عکس

  راز جوان ماندن این خانم ۱۰۰ ساله! + عکسReviewed by Farnaz on Jan 14Rating: لئو مارژان زن فرانسوی است که سال دو هزار و دوازده،وارد صد سالگی خود شده است . او راز طول عمر خود را سحر خیزی، کم خوردن و دوست داشتن زندگی می داند. یک زن صد ساله فرانسوی راز طول عمر…

  راز جوان ماندن این خانم ۱۰۰ ساله! + عکسReviewed by Farnaz on Jan 14Rating:

  لئو مارژان زن فرانسوی است که سال دو هزار و دوازده،وارد صد سالگی خود شده است . او راز طول عمر خود را سحر خیزی، کم خوردن و دوست داشتن زندگی می داند.

  386

  یک زن صد ساله فرانسوی راز طول عمر خود را در سحر خیزی، کم خوردن و نگران گذشت زمان نبودن می داند

  به گزارش ایران ویج به نقل از انعکاس،مارژان می گوید همیشه زندگی را دوست داشته و به همین علت ، زندگی نیز او را دوست داشته است.
  لئو مارژان می گوید خودش نیز انتظار نداشته است تا این سن عمر کند. هیچکس و حتی خانواده اش نیز انتظار نداشتند که او تا این حد عمر کند.
  او غرق شدن کشتی تایتانیک در سال هزار و نهصد و دوازده که سال تولدش است، پخش نخستین برنامه تلویزیونی در فرانسه در سال هزار و نهصد و سی و پنج،حق رای زنان فرانسه در سال هزار ونهصد و چهل و چهار،راه اندازی نخستین سوپرمارکت در فرانسه در سال هزار ونهصد و شصت وسه، نخستین تلفن همراه در فرانسه در سال هزار و نهصد و نودو یک را در عمر دیده است.
  او استفاده از وسایل آرایشی را برای پوست مضر می داند و می گوید هرگز از این گونه وسایل برای پوستش استفاده نکرده است. این زن صد ساله می گوید زنانی که از وسایل آرایشی استفاده می کنند پوست خود را به جای آن بهتر کنند خراب می کنند.
  لئو مارژان می افزاید هرگز کاری به زمان نداشته است و زمان نیز کاری به او نداشته است. او امیدوار است زمان در سال دو هزار و سیزده نیز کاری به او نداشته باشد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.