• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتراض شبکه من و تو به اقدام ارزشی باشگاه پرسپولیس + عکس
  کد خبر : 170204

  اعتراض شبکه من و تو به اقدام ارزشی باشگاه پرسپولیس + عکس

  اعتراض شبکه من و تو به اقدام ارزشی باشگاه پرسپولیس + عکسReviewed by Aryan on Nov 29Rating:  مجریان تلویزیون من و تو از اقدام باشگاه پرسپولیس در تقدیر از سردار شهید حسن تهرانی مقدم ناراحت و شاکی هستند. مجریان این شبکه تلویزیونی در یکی از برنامه‌های خود دقایقی را به این موضوع اختصاص دادند و…

  اعتراض شبکه من و تو به اقدام ارزشی باشگاه پرسپولیس + عکسReviewed by Aryan on Nov 29Rating:

   مجریان تلویزیون من و تو از اقدام باشگاه پرسپولیس در تقدیر از سردار شهید حسن تهرانی مقدم ناراحت و شاکی هستند.

  مجریان این شبکه تلویزیونی در یکی از برنامه‌های خود دقایقی را به این موضوع اختصاص دادند و گفتند؛ نمی‌دانیم چرا در فوتبال حرفه‌ای باید در محلی که روی پیراهن تیم تبلیغات و نام‌های حامیان مالی حک شود،  عکس یک سردار سپاه چاپ می‌شود. اصلا ایشان خیلی هم آدم شریفی بود چه لزومی دارد که یک باشگاه به جای حامی مالی از عکس سردار شهید استفاده کند!؟

  این مجریان و شاید بهتر باشد بگوییم همکاران خانم گوگوش در تلویزیون من و تو، با خواندن متن خبر از روی یک برگه ادامه دادند: در فوتبال حرفه‌ای زمانی که اسطوره یک باشگاه می‌میرد بازیکنان تیم با بازوبند مشکی وارد زمین می‌شوند و رسم این نیست که عکس آن را روی پیراهن درج کنند!

  این در حالی است که چند روز پیش فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد بازیکنان تیم ملی انگلیس می توانند در دیدار دوستانه مقابل اسپانیا، برای یادبود سربازان کشته شده این کشور، از بازوبندهای مشکی که عکس گل خشخاش روی آن نقش بسته استفاده کنند.

  ظاهرا این تلویزیون نزدیک به سلطنت طلبان نتوانسته از اقدام بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در گرامیداشت یاد و خاطره شهید غدیر عصبانیتش را پنهان کند و حال دنبال بهانه های ورزشی می گردد. هرچند یک روزنامه نزدیک به جریان انحرافی نیز همین تحلیل را چند روز قبل درج کرده بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.