• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » رابطه ترکیه با جبهه النصره تیره شد!
  کد خبر : 1701696

  رابطه ترکیه با جبهه النصره تیره شد!

  رابطه ترکیه با جبهه النصره تیره شد!Reviewed by Farnaz on Jan 13Rating: منابع سوری از تیره شدن روابط ترکیه با یکی از گروههای تروریستی خطرناک در خاک سوریه پرده برداشتند. به گزارش ایران ویج از  خبرگزاری مهر، روزنامه الوطن نوشت ترکیه مرزهای مشترک با سوریه را به روی گروه تروریستی موسوم به “جبهه النصره” بسته است. این روزنامه…

  رابطه ترکیه با جبهه النصره تیره شد!Reviewed by Farnaz on Jan 13Rating:

  منابع سوری از تیره شدن روابط ترکیه با یکی از گروههای تروریستی خطرناک در خاک سوریه پرده برداشتند.

  به گزارش ایران ویج از  خبرگزاری مهر، روزنامه الوطن نوشت ترکیه مرزهای مشترک با سوریه را به روی گروه تروریستی موسوم به “جبهه النصره” بسته است.

  این روزنامه نوشت اطلاعاتی که به دست آورده است، تصریح می کند که دولت ترکیه، مرزهایش با سوریه را به روی جبهه النصره وابسته به شبکه القاعده به صورت موقت بسته است که این اقدام در پی افزایش نفوذ این گروه و طمع ورزیهایش صورت گرفته است، این در حالی است که ترکیه این گروه را در خاک خود پذیرفته و مورد حمایتهای لجستیکی قرار داده بود.

  این روزنامه به نقل از منابع آگاه از نهادهای تصمیم گیری نوشته است ترکیه اخیرا منابع حمایت مالی از جبهه النصره را به دلایلی که هنوز افشا نشده است، از بین برده و چه بسا درصدد بازنگری در مواضع خود در خصوص این گروه است.

  این منبع با اشاره به نارضایتی این گروه تروریستی از اقدام ترکیه نوشت نگرانی آنکارا از جبهه النصره، نگرانی اطلاعاتی است و دلیل آن، ترس از تشکیل شاخه عثمانی مطابق الگوی شاخه الشام از سوی این گروه است که نظام حاکم بر ترکیه را لائیک و کافر می داند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.