• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » نمایندگان از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند!
  کد خبر : 1701538

  نمایندگان از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند!

  نمایندگان از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند!Reviewed by Farnaz on Jan 13Rating: نمایندگان مجلس توضیحات وزیر جهاد کشاورزی در خصوص سه سئوال ملی مجتبی رحماندوست را قانع کننده نخواندند و خلیلیان اولین کارت زرد خود را از مجلس شورای اسلامی دریافت کرد. به گزارش ایران ویج از خبرنگار پارلمانی مهر سئوال مجتبی رحماندوست از…

  نمایندگان از توضیحات وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند!Reviewed by Farnaz on Jan 13Rating:

  نمایندگان مجلس توضیحات وزیر جهاد کشاورزی در خصوص سه سئوال ملی مجتبی رحماندوست را قانع کننده نخواندند و خلیلیان اولین کارت زرد خود را از مجلس شورای اسلامی دریافت کرد.

  به گزارش ایران ویج از خبرنگار پارلمانی مهر سئوال مجتبی رحماندوست از خلیلیان وزیر جهاد و کشاروزی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

  سئوال رحماندوست در خصوص علت عدم واگذاری سهام شرکت های وابسته به موسسات جهاد توسعه ، جهاد استقلال و جهاد نثر و همچنین درخواست واگذاری باقیمانده سهام ممتازه و عدم واگذاری مدیریت شرکت ها به سهامداران و مشمولین قانونی بود.

  بعد از توضیحات خلیلیان در صحن علنی مجلس مجتبی رحماندوست مباحث مطرح شده از سوی وزیر را قانع کننده نخواند و در نهایت توضیحات وزیر در خصوص سئوال رحماندوست و قانع شدن نمایندگان مجلس به رای گذاشته شد که وکلای ملت با 116 رای مخالف، 81 رای موافق و 21 رای ممتنع از 245 رای توضیحات خلیلیان را قانع کننده نخواندند و بر همین اساس وزیر جهاد کشاورزی از مجلس شورای اسلامی اولین کارت زرد خود را دریافت کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.