• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » سریال دروغگویی درباره سوریه
  کد خبر : 1701319

  سریال دروغگویی درباره سوریه

  سریال دروغگویی درباره سوریهReviewed by Aryan on Jan 13Rating: یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، یک رسانه سوری گزارش داد: سریال دروغ…

  سریال دروغگویی درباره سوریهReviewed by Aryan on Jan 13Rating:
  یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است.

  به گزارش خبرگزاری مهر، یک رسانه سوری گزارش داد: سریال دروغ پردازی های شبکه الجزیره پایانی ندارد و جدیدترین آن مربوط به کشتار المسیب در عراق است که آن را به عنوان جنایت در سوریه جا زده استد.

  این رسانه بیان کرد: دروغها ادامه دارد، اما مشکل واقعی کسانی هستند که دم از آزادی مسالمت آمیز می زنند و نام خود را تنسیقیات(هماهنگی ها) گذاشته اند. پس از اینکه همه اقدامات فریبکارانه ای را که آنها دست به آن می زنند فاش کرده ایم، اما سریال عکس دزدی و نسبت دادن آن به تحولات سوریه ادامه دارد.

  این پایگاه ادامه داد: در جدیدترین مورد جنایتی که نظامیان آمریکایی قبلا در عراق مرتکب شده اند، به دروغ به حوادث سوریه مرتبط کرده اند.

   متقلبان عکسی با عنوان “تنها جان به در برده از کشتار دیر بعلبه روایت می کند” در صفحه فیس بوک منتشر کرده اند که پس از بحث و کاوشهای دقیق مشخص شد که این عکس به جنایتی که آمریکایی ها در المسیب عراق مرتکب شده اند، مربوط می شود و عکاس آن یک ایتالیایی به نام Marco Di Lauro است که در تاریخ 27/5/2003 این عکس را گرفته است.

  لینکی که پرده از دروغگویی الجزیره و رسانه های همسو در خصوص سوریه بر می دارد:

  http://montanari.blogautore.repubblica.it/2008/04/13/diritto-dautore/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.