• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری , گوناگون » ابزارهای آدمخواری در قرن نوزده + عکس
  کد خبر : 1701130

  ابزارهای آدمخواری در قرن نوزده + عکس

  ابزارهای آدمخواری در قرن نوزده + عکسReviewed by Farnaz on Jan 12Rating: در سنت این کشور، ظاهرا از سر نفرت و شاید برای بالا بردن هزینه دشمنی، گوشت اسیران با این ابزارهای بسیار محکم کنده و خورده می شده است. روزی روزگاری، قبیله های فیجیایی، اسیران خود را با این چنگال ها می خوردند؛ اما…

  ابزارهای آدمخواری در قرن نوزده + عکسReviewed by Farnaz on Jan 12Rating:

  در سنت این کشور، ظاهرا از سر نفرت و شاید برای بالا بردن هزینه دشمنی، گوشت اسیران با این ابزارهای بسیار محکم کنده و خورده می شده است.

  44154_349

  روزی روزگاری، قبیله های فیجیایی، اسیران خود را با این چنگال ها می خوردند؛ اما امروز آنها در مزایده ای به فروش رفتند تا به خانه ای مدرن و متمدن بروند!
   
  به گزارش مرصاد به نقل از روزگار نو، در سنت این کشور، ظاهرا از سر نفرت و شاید برای بالا بردن هزینه هزینه دشمنی، گوشت اسیران با چنگال های بسیار محکم کنده و خورده می شده است.
   
  در مزایده ای 7 عدد از این چنگال ها به قیمت 30000 دلار به فروش رسید؛ در حالی که قیمت ابتدایی آنها 1600 دلار برآورد شده بود. صاحب آنها 20 سال پیش به قصد جمع آوری سلاح های قرون وسطی و هنرهای قبیله ای خریداریشان کرده بود.

  44155_844

  آدم‌خواری یا کانیبالیسم (به انگلیسی: Cannibalism)‏ عادت یا رسم خوردن گوشت انسان است به وسیله انسانی دیگر. باستان‌شناسان نشانه‌هایی از این عادت یا رسم را در جامعه‌های ابتدایی یافته‌اند. بررسی‌های مردم‌شناسان نشان می‌دهد که آدم‌خواری انگیزه‌های گوناگون داشته‌است که مهم‌ترین آنها عبارت است از:
   
  خوردن گوشت انسان به عنوان یک ماده غذایی:
  بعضی از قبیله‌های سیاه پوست گینه، در آفریقا، گوشت انسان می‌خوردند و برای تهیه آن به قبیله‌های دیگر حمله می‌کردند و اسیر می‌گرفتند.اسیران را، مانند گاو و گوسفند، می چراندند تا پروار شوند.اسکیمو‌ها نیز هنگام دست نیافتن به هیچ گونه ماده غذایی گوشت انسان می‌خوردند.
   
  خوردن گوشت انسان برای نشان دادن مهر یا کینه:
  بعضی از قوم‌های آدم خوار برای بزرگداشت خویشان و بزرگان قوم و قبیله خود، و دست یافتن به روح و نیرو و صفت‌های خوب آنها، گوشت آنها را، پس از مرگ، می‌خوردند. ماساژت ها، که در دوره هخامنشیان در کناره شمال شرقی دریای خزر می‌زیستند، برای بزرگداشت خویشامندان سالمند خود، آنها را قربان می‌کردند و گوشتشان را می‌خوردند. بعضی از قوم‌های آدمخوار نیز برای نشان دادن خشم و نفرت و کینه خود گوشت دشمنان خود را می‌خوردند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • sid gafar

   همین کارا رو کردن که حالا همدیگه رو میکشن بدون هیچ ترسی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.