• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » زجرکش کردن پسر 13ساله توسط پدرش + عکس
  کد خبر : 1700949

  زجرکش کردن پسر 13ساله توسط پدرش + عکس

  زجرکش کردن پسر 13ساله توسط پدرش + عکس Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating: کریستین هنگام مرگش کمتر از ۲۷ کیلو وزن داشته است و دو سال آخر عمر خود را در قفس سگی که تقریبا یک متر ارتفاع داشته، گذرانده است و مرتبا نیز از پدرش کتک می خورده است. روزنامه آمریکایی «شیکاگو تریبیون»…

  زجرکش کردن پسر 13ساله توسط پدرش + عکس Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating:
  tm.aspx
  کریستین هنگام مرگش کمتر از ۲۷ کیلو وزن داشته است و دو سال آخر عمر خود را در قفس سگی که تقریبا یک متر ارتفاع داشته، گذرانده است و مرتبا نیز از پدرش کتک می خورده است.

  روزنامه آمریکایی «شیکاگو تریبیون» نوشت، یک مرد ۴۰ ساله آمریکایی به اتهام نگهداری پسربچه ۱۳ ساله اش داخل قفس سگ و ضرب و شتم وی تا سر حد مرگ و سپس دفن پسرش در یک قبر کم عمق در نزدیکی منزلش روز گذشته (جمعه) به ۸۰ سال حبس محکوم شد.

  «ریلی چوت» با اقرار مصلحتی به جرم خود در برابر دادستان ها در ماه جاری توانسته است ۴۰ سال از حبس ۱۲۰ ساله خود را که به جرم رفتار بی رحمانه با پسرش «کریستین» و مرگ وی در سال ۲۰۰۹ میلادی با آن روبرو شده بود را کم کند و نهایتا به ۸۰ سال حبس محکوم شود.

  129681_519بر اساس این خبر، کریستین هنگام مرگش کمتر از ۲۷ کیلو وزن داشته است و دو سال آخر عمر خود را در قفس سگی که تقریبا یک متر ارتفاع داشته، گذرانده است و مرتبا نیز از پدرش کتک می خورده است.

  پدر کریستین با حضور در دادگاه اینطور گفته است که: من متوجه شدم که چقدر اشتباه کردم. من تمام مسئولیت را بر عهده می گیرم و به خاطر کارهایم بسیار شرمنده و پشیمان هستم. من عاشق پسرم بودم!

  در این خبر آمده است که جنازه کریستین در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط کارآگاهان و بعد از آن کشف شده است که خواهر بزرگ تر این پسربچه به بستگانش گفت که برادرش دو سال پیش و به دلیل مشت های پی در پی پدرش مرده است.

  بر اساس این خبر، پدر و مادر کریستین جنازه پسرشان را داخل کوله پشتی می گذارند و سپس بدنش را با قرار دادن انجیل روی سینه اش می سوزانند.

  کریستین ابتدا داخل اتاق خواب، بعد داخل حمام حبس و سپس به پایه های تخت خواب بسته می شود و زمانیکه می تواند فرار کند،‌ پدرش او را داخل قفس سگ می اندازد و به او ته مانده غذا می‌دهد.

  مادر کریستین نیز که در سال ۲۰۱۱ داخل زندان از همسرش جدا شد، در مقابل دادستان ها اقرار مصلحتی به جرم کرد و قبول کرد که در مرگ پسرش با همسرش همکاری داشته است. او قرار است در ماه فوریه به اتهام غفلت از فرزندش محاکمه شود.

  این زن آمریکایی گفته است که از ترس اینکه حضانت بچه‌هایش را از دست بدهد، سوء رفتارهای همسرش با کریستین را گزارش نکرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • seyed reza seyed hoseini

   متاسفانه از این افراد آلوده در تمام ممالک دنیا من جمله مملکت خودمان به وفور یافت میشوند و اخبارها به ندرت رسانه ای میشوند.جای بسی تاسف است که بشر در دوران کهنسالی خود دچار چنین جنایاتی میشود و بسیاری روبه دجال میروند.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.