• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , سیاسی » عکسی از یک جنایات هولناک
  کد خبر : 1700933

  عکسی از یک جنایات هولناک

  عکسی از یک جنایات هولناک Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating: یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است. به گزارش اروم نیوز ،  یک  رسانه سوری گزارش داد:…

  عکسی از یک جنایات هولناک Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating:
  یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است.

  به گزارش اروم نیوز ،  یک  رسانه سوری گزارش داد: سریال دروغ پردازی های شبکه الجزیره پایانی ندارد و جدیدترین آن مربوط به کشتار المسیب در عراق است که آن را به عنوان جنایت در سوریه جا زده استد.

  این رسانه بیان کرد: دروغها ادامه دارد، اما مشکل واقعی کسانی هستند که دم از آزادی مسالمت آمیز می زنند و نام خود را تنسیقیات(هماهنگی ها) گذاشته اند. پس از اینکه همه اقدامات فریبکارانه ای را که آنها دست به آن می زنند فاش کرده ایم، اما سریال عکس دزدی و نسبت دادن آن به تحولات سوریه ادامه دارد.

  این پایگاه ادامه داد: در جدیدترین مورد جنایتی که نظامیان آمریکایی قبلا در عراق مرتکب شده اند، به دروغ به حوادث سوریه مرتبط کرده اند.

  260151_612متقلبان عکسی با عنوان “تنها جان به در برده از کشتار دیر بعلبه روایت می کند” در صفحه فیس بوک منتشر کرده اند که پس از بحث و کاوشهای دقیق مشخص شد که این عکس به جنایتی که آمریکایی ها در المسیب عراق مرتکب شده اند، مربوط می شود و عکاس آن یک ایتالیایی به نام Marco Di Lauro است که در تاریخ 27/5/2003 این عکس را گرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سالم

   سلام
   نمی شود به همه با یک عینک نگاه کرد ، جنایت در عراق را به سوریه نسبت میدهند ، به این کار چهمی گویند ؟ خبر پراکنی ! دروغ پر کنی ! یا مُرغ پَر کَنی ؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.