• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » سریال دروغگویی درباره سوریه!
  کد خبر : 1700184

  سریال دروغگویی درباره سوریه!

  سریال دروغگویی درباره سوریه!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating: یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است. به گزارش ایران ویج  از  خبرگزاری مهر، یک رسانه سوری گزارش…

  سریال دروغگویی درباره سوریه!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating:

  یک پایگاه عرب زبان در ادامه افشای فریبکاری و دروغ پردازی شبکه الجزیره به استفاده این شبکه از عکس یکی از جنایات هولناک آمریکا در عراق به عنوان جنایت در سوریه پرده اشاره کرده است.

  به گزارش ایران ویج  از  خبرگزاری مهر، یک رسانه سوری گزارش داد: سریال دروغ پردازی های شبکه الجزیره پایانی ندارد و جدیدترین آن مربوط به کشتار المسیب در عراق است که آن را به عنوان جنایت در سوریه جا زده استد.

  این رسانه بیان کرد: دروغها ادامه دارد، اما مشکل واقعی کسانی هستند که دم از آزادی مسالمت آمیز می زنند و نام خود را تنسیقیات(هماهنگی ها) گذاشته اند. پس از اینکه همه اقدامات فریبکارانه ای را که آنها دست به آن می زنند فاش کرده ایم، اما سریال عکس دزدی و نسبت دادن آن به تحولات سوریه ادامه دارد.

  این پایگاه ادامه داد: در جدیدترین مورد جنایتی که نظامیان آمریکایی قبلا در عراق مرتکب شده اند، به دروغ به حوادث سوریه مرتبط کرده اند.

   متقلبان عکسی با عنوان “تنها جان به در برده از کشتار دیر بعلبه روایت می کند” در صفحه فیس بوک منتشر کرده اند که پس از بحث و کاوشهای دقیق مشخص شد که این عکس به جنایتی که آمریکایی ها در المسیب عراق مرتکب شده اند، مربوط می شود و عکاس آن یک ایتالیایی به نام Marco Di Lauro است که در تاریخ 27/5/2003 این عکس را گرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.