• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » ائتلاف سعودی-صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا!
  کد خبر : 1699671

  ائتلاف سعودی-صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا!

  ائتلاف سعودی-صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating: یک مرکز اطلاعاتی در گزارشی از ائتلاف عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا در منطقه خبر داد و به نقش جریان المستقبل در این زمینه اشاره کرد. به گزارش ایران ویج  از  خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری النخیل، مرکز اطلاعاتی…

  ائتلاف سعودی-صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating:

  یک مرکز اطلاعاتی در گزارشی از ائتلاف عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای اجرای اهداف آمریکا در منطقه خبر داد و به نقش جریان المستقبل در این زمینه اشاره کرد.

  به گزارش ایران ویج  از  خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری النخیل، مرکز اطلاعاتی “شتات” در گزارشی اعلام کرد که روابط آل سعود با تل آویو طی سال های اخیر به طور ملموس گسترش یافته است. این ائتلاف محرمانه سعودی – اسرائیلی در چارچوب ائتلاف گسترده کشورهای حاشیه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی قرار دارد.

  در این گزارش آمده است : اسرائیل و خاندان حکومتی در کشورهای حاشیه خلیج فارس با واشنگتن و ناتو ائتلافی را علیه ایران و هم پیمانان منطقه ای آن تشکیل داده اند و این ائتلاف به نیابت از واشنگتن برای برهم زدن امنیت و ثبات منطقه تلاش می کند. همچنین هرج و مرج و ناامنی در جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا ریشه در این ائتلاف عربی – اسرائیلی دارد.

  در ادامه این گزارش گفته شده است : ایجاد اختلافات نژادی میان اعراب و ایرانی ها، برانگیختن اختلافات مذهبی میان مسلمانان و مسیحیان و شکاف میان اهل سنت و شیعه همگی از جمله اهداف این ائتلاف است که این فتنه انگیزی به بقای رژیم های حاکم در کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز بقای رژیم صهیونیستی کمک کرده است و به عبارتی دیگر این حکومت ها بدون به راه انداختن فتنه های منطقه ای نمی توانند به حیات خود ادامه دهند.

  بنا بر اعلام این گزارش، آل سعود و تل آویو عامل برانگیختن اختلاف میان جنبش های فتح و حماس و جدایی میان نوارغزه و کرانه باختری و نیز تلاش برای نابودی حزب الله لبنان و هم پیمانان سیاسی آن در جنگ 33 روزه بودند.

  در این گزارش آمده است که رژیم صهیونیستی و خاندان آل سعود با همکاری یکدیگر در خشونت های طایفه ای در لبنان، عراق، ایران، کشورهای حاشیه خلیج فارس و هم اکنون در مصر نقش داشته اند و در واقع تل آویو و ریاض از این طریق به هدف نهایی واشنگتن که همان نابودی ایران و هم پیمانان آن و از بین بردن مقاومت در جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا است کمک می کنند. در واقع همین هدف باعث شده است پنتاگون تل آویو و کشورهای حاشیه خلیج فارس را به زرادخانه های بزرگ سلاح مجهز کنند تا در برابر ایران و سوریه ایستادگی کنند.

  اما در مورد ائتلاف 14 مارس در لبنان نیز گفته شده است : ائتلاف 14 مارس عبارت است از گروهی از مزدوران و عوامل ائتلاف عربی – اسرائیلی که توسط آمریکا به کار گرفته شده اند که هدف آن برهم زدن روابط ایران و لبنان و لبنان و سوریه است.

  ائتلاف 14 مارس به ویژه جریان المستقبل برای تحقق این هدف به پا خاسته اند و نفوذ سلفی ها به لبنان تحت عنوان گروه “فتح الاسلام” برای حمله به حزب الله در این راستا انجام شده است و جریان المستقبل در توطئه اسرائیل، آمریکا و عربستان سعودی برای برهم زدن امنیت و ثبات سوریه و دور کردن آن از محور مقاومت ایفاگر نقش بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.