• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » نفوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق است!
  کد خبر : 1699645

  نفوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق است!

  نفوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق است!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating: اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اخلاق مداری یکی از مهمترین اصول سیاست مداری است و نقوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق مداری است. به گزارش ایران ویج  از  خبرنگار مهر،…

  نفوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق است!Reviewed by Farnaz on Jan 12Rating:

  اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اخلاق مداری یکی از مهمترین اصول سیاست مداری است و نقوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق مداری است.

  به گزارش ایران ویج  از  خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح جمعه در ویژه برنامه «همیشه بیدار» که به همت مجموعه فرهنگی کربلا در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: مستکبرانی همچون آمریکا و اسرائیل خود را دارای برترین تمدن و متعالی‌ترین فرهنگ دانسته و قصد دارند با تزریق این فرهنگ به جهان سلطه  خود را بر دنیا گسترش دهند اما ملت ایران مانعی بر تحقق این خواسته آنهاست و همین موضوع دشمنی آنها  رقم می‌زند.

  وی افزود: این دشمنی‌ها  تنها نشانه این است که جمهوری اسلامی ایران در  هدف برجسته خود که ارائه مسیر پاک و ناب انسانی و سعادت و اخلاق به دنیاست موفق بوده و دشمنان خواسته‌های خود را و عقیم و هدف‌هایشان را نافرجام می‌دانند و در برابر ملت ایران به شدت احساس خطر می‌کنند.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه‌ اهداف انقلاب ایران پس از 33 سال همچنان پابرجاست، بیان داشت: ملت ایران از شعارهای خود از ابتدای انقلاب تاکنون عقب‌نشینی نکرده و علاوه بر اینکه صحبت‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب هم‌سو و یکسان است و شعارها، احساسات، شعور و اهداف جوانان انقلابی آن زمان هنوز در جامعه جوان و غیر جوان ما جاری است.

  دست‌اندازی به کشورهای هم‌جوار در راستای دشمنی مستکبران با ایران است

  وی با اشاره به اینکه شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در کشور ما پس از 33 به  قوت خود باقی است، تاکید کرد:  با توجه به اینکه در طول این سال‌ها به برکت خون شهدای انقلاب و رزمندگان دست مستکبران به ما نرسیده است، اکنون  رو به تحریم آورده و به دوستان ما همچون روسیه، لبنان و به تازگی نیز عراق دست‌اندازی می‌کنند چرا که آنها جمهوری اسلامی را به حق دانسته و با صهیونیست‌ها مخالفند ضمن اینکه در پی استقلال خود از چنگال ابرقدرت‌ها هستند.

  پورمحمدی تصریح کرد: رشحه‌های انقلاب ما موجب بیداری اسلامی در کشورهای منطقه شده است و طبیعی است که انقلابی که در دهه چهارم خود با سرافرازی و استواری شعارهای خود را تکرار می‌کند دشمنان و دوستان فراوانی دارد که نشانه یک انقلاب موفق است.

  وی با بیان اینکه ما در دریای میراثی که پیامبر (ص)  به عنوان پدر امت اسلام برای ما به یادگار گذاشت غرق هستیم اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) خطاب به رزمندگان جنگ بدر فرمود که شما در جهاد اصغر پیروز شده‌اید و اکنون نوبت جهاد اکبر که مبارزه با هوای نفس است فرا رسیده است.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور  اضافه کرد: پیامبر با روشن بینی‌ خاص خود شهادت امام علی (ع) و فرزندان پاکش و  حوادث زمان ما را پیش‌بینی کرده بود  این مسایل نشانی از همان پیروز نشدن در جهاد اکبر است بنابراین جهاد اکبر درس مهمی برای  جامعه امروز ما  نیز محسوب می‌شود.

  انعکاس وسیع اخبار ایران در دنیا

  وی تاکید کرد: کشور ما با تحمل خسارت‌های فراوان اکنون توانسته استکبار بزرگ را بر زمین بزند اما به فرموده رهبر معظم انقلاب تاکنون تنها از تنگه‌ها و تپه ماهورها  گذر کرده‌ایم و راه فراوانی تا قله باقی است، به عبارت دیگر ما در حال گذر از یک پیچ تاریخی هستیم که دشمن در آن کمین کرده است و هنوز رسالت مهم‌تری باقی است.

  پورمحمدی اشاره به انعکاس وسیع کوچک‌ترین صحبت‌ها و تحرکات ایران در دنیا بیان داشت: امروز کوچک‌ترین سخن رهبر، حرکات دولت و مجلس و حرکت ملت ما در تمام رسانه‌های دنیا منعکس می‌شود و ما را به عنوان مدعی صاحب حرف و طرح در دنیا و رقیب آمریکا می‌شناسند.

  وی ادامه داد: این گفته خود آنهاست و  هیلاری کلینتون چندی قبل اعلام کرد که در همه جای دنیا ردپای ایرانیان هست و  سایه ایران بر تمام دنیا سنگینی می‌کند.

  دوری از اختلاف‌ها و فتنه‌ها جهاد اکبر زمان معاصر است

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه بنابراین ما تاکنون در جهاد اصغر پیروز شده‌ایم و اکنون مطابق فرمایش پیامبر اکرم (ص) نوبت به جهاد اکبر یعنی مبارزه به نفس رسیده است، گفت: دوری از اختلاف‌ها و فتنه‌ها و سنگ‌اندازی‌ها جهاد اکبر زمان معاصر است چرا که این اختلاف‌ها در واقع در واقع فرش قرمزی برای دشمنان ما محسوب می‌شود و عرصه را برای تاخت ‌و تاز آنها فراهم می‌کند و این یعنی باید بیش از پیش خودمان را کنترل کنیم و آموزه پیامبر (ص)  درباره جهاد اکبر فراموش نکنیم.

  وی ‌با بیان اینکه عقل‌مداری بهترین راه دوری از غلبه شیطان استکبار تاکید کرد: اگر بخواهیم شیطان‌های انسانی بر ما غلبه نکنند و از شر آمریکا و امثال آن نجات پیدا کنیم لازم است زندگی خود را بر مدار عقل تعیین کنیم که به تعبیر پیامبر (ص) دشمن دین و اقتدار ما بی‌عقلی است.

  جامعه اسلامی باید بر مبنای علم و تخصص حرکت کند

  پور محمدی افزود: همچنین بنا بر صحبت امیرالمؤمنین (ع) جامعه اسلامی باید بر مبنای علم و تخصص عمل کند، تصریح کرد: بزرگ‌ترین ضربه‌ای که دشمن می‌تواند به ما وارد کند از راه جهالت ماست و اینکه سخنان علما و دانشمندان را کنار گذاشته و از آنچه به ذهنمان می‌رسد پیروی کنیم.

  وی با بیان اینکه ‌ اخلاق‌مداری نیز بخشی جهاد اکبر محسوب می‌شود، تاکید کرد: سخنان پیامبر اکرم (ص) گذشت به عنوان جهاد اکبر مورد تاکید قرار گرفته و بر این نکته تاکید شده است که دشمن به دنبال کینه، اختلاف و دودستگی در میان صفوف مؤمنان است.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه اکنون استکبار جهانی به دنبال این است که ما سر سوزنی از مواضع خود عقب‌نشینی کنیم، تصریح کرد: در آیات قرآن بر این نکته تاکید شده است که با دشمنان با شدت و قوت برخورد شود اما در میان خود اهل عطوفت و مهربانی باشید.

  به جای حذف افراد باید آنها را به اتوبوس انقلاب جذب کنیم

  وی با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور ما نیازمند وحدت و انسجام هستیم، گفت: اگر فردی کار اشتباهی انجام داد نباید وی را حذف و به راحتی از اتوبوس انقلاب پیاده‌اش کنیم بلکه باید در جذب انسان‌های بیشتر به این راه بکوشیم.

  رئیس سازمان بازرسی کشور تاکید کرد: خداوند با رحمت بی‌نظیر خود انسان‌ها را می‌بخشد و این الگویی برای ماست که در جامعه گذشت جای عداوت و بغض را نگیرد چرا که این همان چیزی است که دشمن  انتظار دارد.

  نفوذ دشمن در صف انقلابیون به دلیل دوری از اخلاق مداری است

  وی با اشاره به اینکه اگر دشمن بتواند در صفوف ما رخنه کند تنها به دلیل فاصله گرفتن از اخلاق‌مداری است، بیان داشت: بنابراین باید اتحاد خود را حفظ کنیم و در هر کاری آگاهانه و عالمانه عمل کنیم.

  پور محمدی با اشاره به اینکه در روایتی از پیامبر اکرم کفر و فقر هم رتبه شمرده شده است، اظهار داشت:  این موضوع نشان می‌داد که گرچه فکر، اخلاق و جهاد در برابر دشمنان مهم است اما آثار فقر در جامعه همانند کفر است و اخلاق‌مداری در چنین جامعه‌ای جایی ندارد.

  وی با بیان اینکه مطابق آموزه‌های دینی مدیریت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را باید به دست اهلش سپرد، اظهار داشت: مطابق فرمایش پیامبر (ص) اگر افرادی که موقعیت فکری، اجتماعی مناسبی دارند بر سر کار باشند و افراد جامعه مشورت و هم‌فکری را سرلوحه خود قرار دهند زندگی در همین دنیا شیرین می‌شود و در غیر این صورت مرگ برای شما بهتر است.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.