• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش ایران به انتشار تصاویر جدید مامور ناپدید شده آمریکا
  کد خبر : 1699080

  واکنش ایران به انتشار تصاویر جدید مامور ناپدید شده آمریکا

  واکنش ایران به انتشار تصاویر جدید مامور ناپدید شده آمریکا Reviewed by Farnaz on Jan 11Rating: به دنبال جوسازی رسانه های آمریکایی مبنی بر دخالت ایران در ناپدید شدن رابرت لوینسون مأمور سابق أف بی آی، نمایندگی کشورمان درسازمان ملل به این تبلیغات رسانه ای پاسخ داد که این جوابیه در خبرگزاری آسوشیتدپرس منتشر شد….

  واکنش ایران به انتشار تصاویر جدید مامور ناپدید شده آمریکا Reviewed by Farnaz on Jan 11Rating:
  به دنبال جوسازی رسانه های آمریکایی مبنی بر دخالت ایران در ناپدید شدن رابرت لوینسون مأمور سابق أف بی آی، نمایندگی کشورمان درسازمان ملل به این تبلیغات رسانه ای پاسخ داد که این جوابیه در خبرگزاری آسوشیتدپرس منتشر شد.
   
  به گزارش ایرنا در جوابیه نمایندگی کشورمان در سازمان ملل به جوسازی رسانه های آمریکایی آمده است،دولت ایران حتی المقدور به خانواده مأمور سابق أف بی آی، آقای لوینسون، برای یافتن وی مساعدت نموده و امکان سفر و اقامت خانواده وی را به ایران فراهم کرده است.
   
  در این جوابیه تصریح شده است نتیجه تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که آقای لوینسون در ایران نیست و کوچکترین مدرک یا قرینه ای که موید حضور وی در ایران باشد، یافت نگردیده است.
   
  لازم به ذکر است یافتن مأمور أف بی آی که به یک منطقه آزاد ایران سفر کرده بود، از نظر دولت ایران نیز دارای اهمیت بسیاری است؛ چرا که در این صورت، دولت آمریکا بأید توضیح دهد که چرا مامور مذکور اف بی آی را به ایران اعزام کرده است و هدف از ماموریت وی چه بوده است؟
   
  طی روزهای گذشته رسانه های آمریکایی بار دیگر در اقدامی هماهنگ موج جدید رسانه ای را درباره ناپدید شدن مامور سابق اف بی ای به راه انداخته و مدعی شدند که لوینسون در سال 2007 به جزیره کیش سفر کرده و در این جریزه ناپدید شده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.