• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , علمی » طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو!
  کد خبر : 1698320

  طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو!

  طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو!Reviewed by Farnaz on Jan 11Rating: رییس سازمان ملی استاندارد از طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو خبر داد.   به گزارش ایران ویج  از  خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر برزگری در حاشیه اجلاس کانون های هماهنگی دانش و صنعت با بیان این که پژوهشگاه استاندارد…

  طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو!Reviewed by Farnaz on Jan 11Rating:

  رییس سازمان ملی استاندارد از طراحی لوگوی اختصاصی برای محصولات فناوری نانو خبر داد.

   

  به گزارش ایران ویج  از  خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر برزگری در حاشیه اجلاس کانون های هماهنگی دانش و صنعت با بیان این که پژوهشگاه استاندارد بر اساس قوانین و مقررات وزارت علوم زیر نظر سازمان ملی استاندارد فعالیت می‌کند، گفت: این پژوهشگاه دارای چهار پژوهشکده و 15 گروه پژوهشی است که به صورت هیات امنایی اداره می‌شود و از سال گذشته برای آن بودجه و ساختار مستقل پیش‌بینی شده است.

   

  وی با بیان اینکه پژوهشگاه استاندارد، بازوی تحقیقاتی سازمان ملی استاندارد است، تصریح کرد: این پژوهشگاه هم در تدوین استاندارد در ارتباط با سازمان‌های بین‌المللی و هم در ارتباط با انجمن‌های علمی و کانون‌های فناوری و مراکز علمی و دانشگاهی فعال است.

   

  برزگری تصریح کرد: پژوهشگاه استاندارد توانسته به تعداد زیادی از اساتید دانشگاه‌ها به عنوان کارشناس خبره استاندارد پروانه کارشناس دهد و به طور کلی پژوهشگاه عامل ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و دانشگاهی و صنعت شده است.

   

  رییس سازمان ملی استاندارد با اشاره به تولید محصولات نانوفناوری در کشور گفت: متاسفانه مردم چندان با محصولات فناوری نانو آشنایی ندارند و محصولات موجود هم چندان از سایر محصولات (غیر نانویی) قابل تفکیک نیست؛ لذا در سازمان به دنبال طراحی و تصویب یک لوگوی اختصاصی برای محصولات نانو فناوری هستیم که این لوگو به عنوان یک نشان دولتی و ملی بر روی محصولات نانو چاپ و حک شود تا مردم این محصولات را بشناسند.

   

  برزگری با اشاره به راه‌اندازی کرسی‌های استانداردسازی در دانشگاه‌ها گفت: این کرسی‌ها می‌تواند تمام اساتید دانشگاه‌ها را با استانداردسازی آشنا کند چرا که یکی از چالش‌ها و نقاط ضعف سالهای گذشته این بود که ارتباط سازمان یافته با مراکز علمی، دانشگاهی وکانون‌های دانش و فناوری وجود نداشت.

   

  وی افزود: برای رفع این خلاء کرسی‌های استانداردسازی در دو دانشگاه تهران و صنعتی شریف ایجاد شده است.

   

  رییس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: همچنین هفته گذشته نشستی با 30 نفر از استاد تمام‌های دانشگاه‌های تهران، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف و علم و صنعت برگزار شد که در نهایت با مشورت این استادان دروس استانداردسازی به صورت اختیاری در رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.