• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » وقتی صحنه‌ای آشنا برای ما، مبدل به یک اثر هنری در فرانسه می‌شود + تصاویر
  کد خبر : 1695691

  وقتی صحنه‌ای آشنا برای ما، مبدل به یک اثر هنری در فرانسه می‌شود + تصاویر

  وقتی صحنه‌ای آشنا برای ما، مبدل به یک اثر هنری در فرانسه می‌شود + تصاویرReviewed by Farnaz on Jan 9Rating: یک روز بارانی، پیاده‌روهای که جای جای آن ورم کرده‌اند! با عجله در حال راه رفتن در یک پیاده‌رو هستید، که ناگهان از بخت بد، پا روی موزاییک شلی می‌گذارید و آب جمع شده در…

  وقتی صحنه‌ای آشنا برای ما، مبدل به یک اثر هنری در فرانسه می‌شود + تصاویرReviewed by Farnaz on Jan 9Rating:

  یک روز بارانی، پیاده‌روهای که جای جای آن ورم کرده‌اند! با عجله در حال راه رفتن در یک پیاده‌رو هستید، که ناگهان از بخت بد، پا روی موزاییک شلی می‌گذارید و آب جمع شده در زیر موزاییک، روی همه قامتتان می‌پاشد.  گاهی قدم زدن در پیاده‌روهای اینچنینی، شبیه گام برداشتن در میدان مین می‌شود!

  جالب بدانید که هنرمندی به نام Raum در فرانسه، پروژه‌ای با هدف شناساندن دشواری زندگی در شهرهای کنونی و امکان تغییر در آنها، پروژه جالبی را شروع کرده است، او با همکاری دانشکده هنر، یک پیاده‌روی مواج ساخته است. به این ترتیب که روی بستری از هوا، سنگ‌فرش‌هایی کاذبی که بسیار شبیه سنگ‌فرش طبیعی هستند، نصب کرده است.

  01-02-2013-07-53-03-PM
  پروژه او تبدیل به جایی برای تفریح مردم شده است. مردم می‌توانند روی این پیاده‌روی مواج بروند و از حرکت موجی آن لذت ببرند.

   

  01-02-2013-07-53-44-PMاما در پروژه جالب دیگری، استودیوی «سالتو» یک پیاده‌روی ۵۰ متری ویژه نزدیک شهر Nikola-Lenivets روسیه ساخته است، این پیاده‌رو نزدیک یک پارک ساخته شده است، عابران می‌توانند ضمن لذت بردن از محیط اطراف، روی سطح منعطف پیاده‌رو، بالا و پایین بپرند!

  01-02-2013-07-51-56-PM Fast-Track-2
  منبع: یک پزشک
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.