• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » عجیب ترین روش ترک اعتیاد در سیبری! + تصاویر
  کد خبر : 1694200

  عجیب ترین روش ترک اعتیاد در سیبری! + تصاویر

  عجیب ترین روش ترک اعتیاد در سیبری! + تصاویر Reviewed by Farnaz on Jan 8Rating: شاید کسی فکرش را هم نمی کرد تنبیه بدنی روزی به یک روش درمان تبدیل شود. روانشناسان سیبری ادعا می کنند با استفاده از ضرب و شتم و تنبیه بدنی می توانند به ترک عاداتی از قبیل استفاده از مواد…

  عجیب ترین روش ترک اعتیاد در سیبری! + تصاویر Reviewed by Farnaz on Jan 8Rating:
  شاید کسی فکرش را هم نمی کرد تنبیه بدنی روزی به یک روش درمان تبدیل شود.

  روانشناسان سیبری ادعا می کنند با استفاده از ضرب و شتم و تنبیه بدنی می توانند به ترک عاداتی از قبیل استفاده از مواد مخدر، نوشیدنی و … کمک کنند.

  یکی از روش های دردناک این نوع درمان شلاق زدن بر روی باسن فرد معتاد است. دست اندرکاران این روش ادعا می کنند کسانی که با روش های دیگر نتوانستند از عادات بد خود دست بکشند می توانند از این روش استفاده کنند.

  این روش درمان از نظر بسیاری از افراد ممکن است شبیه به یک جوک باشد چرا که دیدن دو نفر که یکی برای درمان دیگری در حال شلاق زدن اوست می تواند مسخره باشد.

  Jamnews-addictions (3)خانم ناتاشا 22 ساله که معتاد به هروئین بود گفت: آثار شگفت انگیز این نوع درمان به من اثبات شده است و من این روش را به هر کسی که از اعتیاد و افسردگی رنج می برد توصیه می کنم.

  Jamnews-addictions (2)شاید به نظر برسد که آنها مانند دیوانه ها به من لطمه می زنند اما باید بگویم این روش زندگی را به من بازگرداند. بدون آن من احساس مرگ می کردم.

  Jamnews-addictions (1)

  دکتر جرمن پلیپنکو و همکارش خانم پروفوسور مارینا چوخرووا اصرار دارند که روش درمانی آنها بر پایه اصولی علمی صدا استوار است.

  پروفسور چوخرووا گفت: ضربه زدن به باسن بیماران با اهداف واضح و مشخص پزشکی انجام می گیرد و این کار آزار محسوب نمی شود.

  Jamnews-addictions (4)معتادان از کمبود آندورفین (که اغلب به عنوان هورمون شادی از آن یاد می شود) در بدن رنج می برند. درد شدید ناشی از تنبیه بدنی باعث تحریک مغز شده و منجر به آزاد کردن آندورفین در بدن می شود و بیماران در پوست خود احساس شادی می کنند.

  Jamnews-addictions (5)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.