• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرمانده ناجا: ماموران انتظامی حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنند
  کد خبر : 169389

  فرمانده ناجا: ماموران انتظامی حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنند

  فرمانده ناجا: ماموران انتظامی حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنندReviewed by Aryan on Nov 29Rating: فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: ماموران ناجا حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنند. سردار اسماعیل احمدی‌مقدم طی سخنانی در مراسم چهارمین همایش بزرگ قرآنی خانواده‌های کارکنان ناجا با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) برای احیای قرآن…

  فرمانده ناجا: ماموران انتظامی حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنندReviewed by Aryan on Nov 29Rating:

  فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: ماموران ناجا حق ندارند به اسم برقراری عدالت تندی کنند.

  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم طی سخنانی در مراسم چهارمین همایش بزرگ قرآنی خانواده‌های کارکنان ناجا با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) برای احیای قرآن و امر به معروف و نهی از منکر بود، تصریح کرد: امام حسین(ع) برای بقای فرمان الهی و وجود قرآن و امتداد آن در جامعه قیام کرد.

  وی با بیان اینکه باید همواره از دین دفاع کرد، ادامه داد: هنگامی که احساس می‌شود سکوت و عدم نهی از منکر سبب انحراف از دین می‌شود، سکوت جایز نیست و باید از دین دفاع کرد.

  فرمانده ناجا قیام امام حسین(ع) را قیام در برابر انحرافات در دین توصیف کرد و افزود: هیچ‌کس حق ندارد به این دلیل که فردی مستبد، صاحب قدرت است، در برابر او کوتاه بیاید و دست بیعت بدهد.

  احمدی‌مقدم با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند در فضای جامعه برقرار شود، اظهار کرد: بی‌توجهی به حجاب یکی از انحرافاتی است که باید با امر به معروف و نهی از منکر با آن برخورد کرد زیرا اگر برخورد اصلاحی با این مساله صورت نگیرد ضدهنجارها به هنجار و ارزش تبدیل می‌شوند و زمانی هم که یک ضدارزش در جامعه رایج شد، دیگر سکوت جایز نیست.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم به مسیر هدایت دست یابیم باید پیرو ولایت فقیه باشیم.

  فرمانده ناجا در ادامه سخنان خود سربازان، مرزبانان و نگهبانان را شب‌زنده‌داران مقدس توصیف کرد و یادآور شد: این افراد برای خدمت به مردم و به نیت برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.

  احمدی‌مقدم با بیان اینکه امنیت حقیقی در سایه ایمان محقق می‌شود، گفت: قرآن و عمل به آن در نیروی انتظامی یک بحث تزئینی نیست و مجری قانون باید تا حدی به احکام اسلامی آگاه باشد.

  وی با بیان اینکه ماموران نیروی انتظامی نباید به اسم برقراری امنیت به دیگران تعدی و ظلم کنند، تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی حق ندارند به اسم برقراری عدالت، با مظلومی تندی کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.