• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » مصر از لیست محل های توريستي جهان حذف مي‌شود
  کد خبر : 169323

  مصر از لیست محل های توريستي جهان حذف مي‌شود

  مصر از لیست محل های توريستي جهان حذف مي‌شودReviewed by Aryan on Nov 29Rating: مدير فدراسيون اتاق هاي توريسم مصر با انتقاد از شرايط کنوني گردشگري مصر اعلام کرد که اين کشور در صورتي که خشونت‌هاي ميدان تحرير متوقف نشود، از فهرست مقاصد توريستي جهان به کلي حذف خواهد شد. هامي زايات، مدير فدراسيون اتاق‌هاي…

  مصر از لیست محل های توريستي جهان حذف مي‌شودReviewed by Aryan on Nov 29Rating:

  مدير فدراسيون اتاق هاي توريسم مصر با انتقاد از شرايط کنوني گردشگري مصر اعلام کرد که اين کشور در صورتي که خشونت‌هاي ميدان تحرير متوقف نشود، از فهرست مقاصد توريستي جهان به کلي حذف خواهد شد.

  هامي زايات، مدير فدراسيون اتاق‌هاي توريسم مصر با انتقاد از شرايط کنوني توريسم مصر اعلام کرد که اين کشور در صورتي که خشونت هاي ميدان تحرير متوقف نشود، از فهرست مقاصد توريستي جهان بکلي حذف خواهد شد.
  به گزارش اهرام ، وي در جريان يک کنفرانس مطبوعاتي گفت:«من با اظهارات وزير توريسم مصر موافق نيستم که گفته است صنعت توريسم مصر هيچ آسيبي از حوادث ميدان تحرير نديده است.»
  وي همچنين يادآور شد زماني که در امريکا به سر مي برده، به وضح شاهد تنزل شديد ميزان تقاضا و رزو تورهاي مسافرتي براي مصر به ويژه براي مناطق قاهره ، لوکسور و آسوان که از مقاصد مهم توريستي کشور است بوده است. به گفته وي دولت کنوني مصر از صنعت توريسم هيچ حمايتي نمي کند.
  ” ثروت آقامي” مدير موسسه توريستي لوکسور نيز گفت:«در جريان برگزاري کنفرانس بازار سفر جهاني لندن من شخصا شاهد ترس و نگراني بسياري از تورگردان‌هاي شرکت کننده دراين اجلاس بودم.»
  طبق همين گزارش تعدادي از صاحبان هتل‌ها در مرکز شهر قاهره اعلام کرده اند که نرخ اشغال هتل ها حداکثر 15 درصد است و بيشتر مهمانان نيز خبرنگاران و گزارشگران شبکه‌هاي خبري و تلوزيوني هستند که به منظور پوشش خبري حوادث التحرير و مسائل مربوط به انتخابات مجلس و ديگر حوادث سياسي به اين جا آمده‌اند. درواقع تعداد توريست‌هاي واقعي در اين هتل ها بسيار اندک است.
  درهمين حال “سامي محمود” معاون مدير دفتر توريسم مصر اعلام کرده‌است که   گزارش‌هايي که از دفترهاي نمايندگي توريسم در سراسر استان‌ها و شهرهاي مصر دريافت کرده، حاکي از آن است که بيشتر آن‌ها به دليل لغو بيشتر سفرهاي از قبل رزو شده، با چالش هاي بسياري روبرو شده‌اند که از سوي تورگردان‌هاي بسياري در کشورهاي مختلف به ويژه از سوي موسسات توريستي بريتانيا، ايتاليا و ژاپن و مشخصا به دليل بروز خشونت‌هاي اخير در ميدان التحرير قاهره رخ داده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.