• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » برنامه تلفن همراه در خدمت نابینایان!
  کد خبر : 1693222

  برنامه تلفن همراه در خدمت نابینایان!

  برنامه تلفن همراه در خدمت نابینایان!Reviewed by Farnaz on Jan 8Rating: به زودی نابینایان قادر خواهند بود تا با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به راحتی در خیابان‌ها قدم بزنند. به گزارش ایران ویج ، این برنامه مخصوص تلفن‌های همراه هوشمند بوده و مراحل طراحی و تولید آن در سنگاپور در حال انجام است…

  برنامه تلفن همراه در خدمت نابینایان!Reviewed by Farnaz on Jan 8Rating:

  به زودی نابینایان قادر خواهند بود تا با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به راحتی در خیابان‌ها قدم بزنند.

  به گزارش ایران ویج ، این برنامه مخصوص تلفن‌های همراه هوشمند بوده و مراحل طراحی و تولید آن در سنگاپور در حال انجام است و گفته شده که تا دو سال دیگر آماده بهره‌برداری خواهد بود.

  نابینایان با نصب این برنامه برروی تلفن‌های همراه هوشمند خود و با کمک گرفتن از آن می‌توانند از رفتن به مسیرهایی که برای نابینایان مناسب نیست اجتناب کرده و در عوض از مسیرهایی هدایت خواهند شد که در آن‌ها امکانات ویژه نابینایان تعبیه شده است.

  این برنامه از سوی دانشجویان و استادان موسسه مطالعاتی “انجی آن پلی‌تکنیک” سنگاپور در حال طراحی است و مبنای فعالیت آن استفاده از سیستم موقعیت‌یاب جهانی (GPS) خواهد بود.

  به گزارش روزنامه استریت تایمز، این برنامه نابینایان را با پیام‌های صوتی و بوق‌های هشداردهنده راهنمایی خواهد کرد و در آن حتی به وضعیت جوی نیز توجه شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.