• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » افشاگری دختر جوان از فساد اخلاقی یک مدیر
  کد خبر : 1693145

  افشاگری دختر جوان از فساد اخلاقی یک مدیر

  افشاگری دختر جوان از فساد اخلاقی یک مدیر Reviewed by Aryan on Jan 7Rating: بهارنیوز: سه‌شنبه هفته گذشته خبرنگاراني كه براي شركت در جلسه هيات مديره يكي از مجموعه‌هاي اقتصادي كشور به محل اين مركز دعوت شده بودند با حادثه عجيبي مواجه شدند؛ حضور يك دختر جوان در آن جلسه و بيان يك رابطه با…

  افشاگری دختر جوان از فساد اخلاقی یک مدیر Reviewed by Aryan on Jan 7Rating:

  فسادبانکی

  بهارنیوز: سه‌شنبه هفته گذشته خبرنگاراني كه براي شركت در جلسه هيات مديره يكي از مجموعه‌هاي اقتصادي كشور به محل اين مركز دعوت شده بودند با حادثه عجيبي مواجه شدند؛ حضور يك دختر جوان در آن جلسه و بيان يك رابطه با يكي از مديران با سابقه و تقريبا شناخته شده باعث شد مسئولان روابط عمومي اين مركز اقتصادي، عذر خبرنگاران را خيلي سريع خواسته و آنان را از جلسه بيرون كنند!

  در همين رابطه يكي از سايت‌هاي اصولگرايان منتقد نيز نوشت: انعکاس تدریجی و تصاعدی رسوایی اخلاقی یکی از مدیران اقتصادی کشور در فضای مجازی، هشدارهای جدی درباره پیامدهای این نوع روابط برای مسئولان و مدیران به همراه دارد. حضور کارمند خانم یکی از دستگاه های اقتصادی در جلسه عمومی این دستگاه و در حضور خبرنگاران و طرح موضوع روابط مدیر آن مجموعه با وی، موجب آبروریزی و ایجاد رسوایی اخلاقی در آن دستگاه گردید.

  اگرچه با فشار مسئولان ارشد مجموعه مذکور، مدیر مورد اشاره استعفا داده اما اصرار این خانم بر پیگیری موضوع و علنی کردن آن، حاشیه ها را افزایش داده است.

  این خانم مدعی است مدیر مذکور با وی چندین سال رابطه داشته است و اکنون به دلیل فشار همسر رسمی خود رابطه را قطع کرده و این اقدام را بازی با احساسات خود می داند، و از سوی دیگر مدیر مذکور با این رسوایی عملا همه آبرو و جایگاه و حیثیت فردی و اجتماعی خود را از دست داده و از نظر شخصیتی نابود شده است.

  در این میان دیدگاه های گوناگونی بیان شده است؛ گروهی ارتباط مخفیانه این مدیر با زنی ۲۰ سال کوچکتر از خود را غیراخلاقی می دانند و هتک آبرو و حیثیت وی را مجازات منصفانه ای برایش می دانند و گروهی دیگر، اقدام این زن در علنی کردن موضوع و اشاره به خصوصی ترین مسایل رابطه در میان جمع و گرفتن فیلم از مدیر مذکور را نوعی باجگیری و وقاحت می دانند. این رسوایی نوک پیدا شده کوه یخ ناهنجاری های اخلاقی در جامعه است که بخشی به دلیل شرایط ناسالم اقتصادی، بخش دیگر بخاطر مشکلات اجتماعی و قسمتی نیز ناشی از بافت سنتی و فرهنگی جامعه است، که اگر واقع بینانه با آن برخود نشود، جامعه را به شدت ملتهب خواهد کرد.

  سايت عصر خبر هم در اين باره نوشت: خانم پس از ورود به جلسه با حالت خاص عصبي مسائلي را درباره هشت سال روابط نزديك و خاص با دبير كل مركز مزبور را مطرح مي كند.، در اين حين، دبير كل به لحاظ عصبي از هوش رفته و برخي از اعضاي مركز با رساندن خود به فرد شاكي قصد آرام كردن وي را داشتند كه نهايتا موفق نمي شوند.

  اين فرد پس از آن جلسه اقدام به افشاي روابط خود در فيس بوك كرده است و حتي در اين زمينه فيلمي گويا نيز از همشنيني خاص خود با اقاي دبير كل را روي شبكه هاي اجتماعي قرار داده و با بيان اينكه برخي از اعضاي مركز اقتصادي خاص با تتميع و تهديد قصد ساكت كردن وي را داشتند تهديد كرده در صورت ادامه اين رويه اسناد و فيلم هاي بيشتري را از روابط خود منتشر خواهد ساخت. در همين حال اين مركز با كمك خبرنگار يكي از خبرگزاري هاي وابسته در تماس هاي مكرري كه با خبرنگاران داشتند، خبرنگاران خبرگزاري ها را با تهديد يا تطميع از انتشار خبر مربوط به وقايع اين جلسه منع كردند. خانم «الف. د» ادعا مي كند بابت اخراجش از مركز و قطع رابطه دبير كل شكايت نيز كرده و دادگاه هم براي شكايت وي تشكيل شده است و در آينده نزديك اسناد بيشتري را منتشر خواهد كرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.