• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ارائه پیشنهاد کاندیداتوری به مطهری!
  کد خبر : 1692885

  ارائه پیشنهاد کاندیداتوری به مطهری!

  ارائه پیشنهاد کاندیداتوری به مطهری!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating: نماینده عضو جریان اصولگرایان مستقل در مجلس هفتم که نزدیکی زیادی به جریان صدای ملت دارد، از ارائه پیشنهاداتی به علی مطهری برای کاندیداتوری در انتخابات سال 92 خبرداد و در عین حال گفت: در صورتی که شرایط فراهم باشد ممکن است صدای ملت تبدیل…

  ارائه پیشنهاد کاندیداتوری به مطهری!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating:

  نماینده عضو جریان اصولگرایان مستقل در مجلس هفتم که نزدیکی زیادی به جریان صدای ملت دارد، از ارائه پیشنهاداتی به علی مطهری برای کاندیداتوری در انتخابات سال 92 خبرداد و در عین حال گفت: در صورتی که شرایط فراهم باشد ممکن است صدای ملت تبدیل به یک حزب شود.

  حجت الاسلام علی عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یک سری از دوستان آقای مطهری را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده تشویق و ترغیب کرده اند، اما بنده تاکنون جدیتی از وی برای فعالیت در این حوزه ندیده ام.

  این نماینده مجلس هفتم با بیان این که حضور مطهری در مجلس بسیار تاثیرگذار است و کاش به جای یک مطهری، 100 مطهری در مجلس داشتیم، گفت: مطهری در ارتباط دفاع از انقلاب بسیار تکلیف مدارانه عمل کرده و استعفایش از نمایندگی مجلس که در پی عدم اعلام وصول سئوال از رئیس جمهور صورت گرفت، موید این موضوع است.

  وی ادامه داد: در گفتگوهایی که با مطهری داشتم خطاب به من گفت، حال که آقای هاشمی آمدن را نپذیرفت، در قالب صدای ملت و مطالبات آن چه کنیم که بحث در این زمینه به بعد همفکری و هم اندیشی بیشتر موکول شد.

  عسگری در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درخصوص این که احتمال تبدیل شدن صدای ملت به حزب برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم وجود دارد یا خیر؟ گفت: تا به حال سعی کرده ایم چراغ صدای ملت خاموش نشود، صحبت هایی برای این که این تشکل برای انتخابات ریاست جمهوری آینده در قالب یک حزب یا جبهه عمل کند، شده است.

  وی اضافه کرد: تاکنون روی نحوه و روش کار بحث هایی در خصوص این که صدای ملت حزب باشد یا گفتمان شده است. اگر زمینه فعالیت حزبی بوجود بیاید، این تشکل تبدیل به حزب خواهد شد در غیر اینصورت در قالب جبهه و گفتمان فعالیت خواهیم کرد.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • مرتضی خاکپور

   و باید از کاندیداهای انتخابات 1392 ریاست جمهوری سوال شود که آیا مستمری حقوق رزمنده های جبهه و جنگ و جانبازان زیر 25٪ را پرداخت می کند یا نه ؟!
   اگر در ماه اول ریاست جمهور شدن خودش پرداخت می کند که مشکل حل است و به همه خانواده شهید و جانبازان و رزمنده ها مستمری حقوق و خانه و درمان و دیگر امکانات رفاهی را می دهد و متعهد می شود ؟!
   و اگر پرداخت نمی کند . دلیل مخالفت خودش با رزمنده ها و خانواده شهید و جانبازان را کامل و واضع توضیح دهد ؟!
   و چون هنوز رئیس جمهور نشده و مسئولیتی ندارد براحتی می تواند تصمیم بگیرد که توضیح دهد و نظر خودش را بیان کند ؟!
   و این سوال را باید از همین امروز و همه وقت و همه جا و تکراری از کاندیداهای ریاست جمهوری سال 1392 پرسید و جواب گرفت .
   بعدا میگویم ؟ مجلس باید تصمیم بگیرد ؟ لایحه می دهم ؟ و اصلاحیه می دهم ( که رزمنده ها و جانبازان زیر 25٪در آن جایی ندارند ) ؟و غیره و غیره و غیره … یعنی که می خواهد طفره برود ؟! و طفره رفتن یعنی اینکه مخالف پرداخت است ؟!
   بنابراین 1- از دولت فعلی باید اقدام کنیم و بخواهیم که کل حقوق رزمنده ها را پرداخت کند .
   2- باید از همین امروز و هر روز و همه وقت و همه جا از کسانی که قصد کاندید شدن در انتخابات ریاست جمهوری آینده را دارند این سوال را که (که آیا مستمری حقوق رزمنده های جبهه و جنگ و جانبازان زیر 25٪ را پرداخت می کند یا نه ؟! ) پرسید و جواب صریح و منطقی گرفت . و یک نفر بعنوان خبرنگار فقط کارش پرسیدن و انتشار همین سوال رسیدگی به رزمنده ها باشد و لاغیر و لاغیر .
   موفق باشید . سلام بر مهدی (عج)

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.