• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » فرح دیبا چگونه به دربار وارد شد!
  کد خبر : 1692816

  فرح دیبا چگونه به دربار وارد شد!

  فرح دیبا چگونه به دربار وارد شد!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating: به گزارش ایران ویج  تهیه‌کننده “ایران مدل پهلوی” اعلام کرد این مستند گزارشی درصدد است فساد رژیم پهلوی را افشا کند و به موضوعاتی نظیر چگونگی ورود فرح دیبا به دربار بپردازد. ایمان گودرزی در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: این مستند گزارشی که…

  فرح دیبا چگونه به دربار وارد شد!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating:

  به گزارش ایران ویج  تهیه‌کننده “ایران مدل پهلوی” اعلام کرد این مستند گزارشی درصدد است فساد رژیم پهلوی را افشا کند و به موضوعاتی نظیر چگونگی ورود فرح دیبا به دربار بپردازد.

  ایمان گودرزی در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: این مستند گزارشی که به سفارش گروه سیاسی شبکه کودک، نوجوان و خانواده ساخته می‌شود در جشن ملی انقلاب اسلامی 12 تا 22 بهمن از تلویزیون پخش خواهد شد.

  وی با بیان این‌که در سال‌های اخیر رسانه‌های بیگانه با شانتاژ خبری و تاریخ سازی‌های دروغ قصد تطهیر رژیم پهلوی و ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران را دارند، افزود: “ایران مدل پهلوی” با تکیه بر مستندات تاریخی و استفاده از نقطه نظرات کارشناسان، استادان تاریخ و علوم سیاسی درصدد افشای فساد رژیم پهلوی و نمایاندن چهره واقعی رسانه‌های غربی است.

  این تهیه‌کننده تصریح کرد: این برنامه ترکیبی موضوعاتی مثل چگونگی ورود فرح دیبا به دربار، اسلام‌ستیزی رژیم پهلوی و انعقاد قراردهای ننگین نفتی و به تاراج بردن سرمایه‌های ملی و همچنین وابستگی ایران به غرب در دوران پهلوی را از نظر گذرانده و همچنین بهاییت در رژیم پهلوی را کنکاش و مورد نقد قرار می‌دهد. 

  گودرزی یادآور شد: در بخش‌های کارشناسی این برنامه از حضور استادانی چون دکتر نیکبخت، ‌دکتر جواد منصوری و دکتر موسی حقانی بهره بردیم. در بخش‌های دیگر آن نیز با استفاده از برنامه‌ها و سخنرانی‌های خود رسانه‌های بیگانه تناقض‌گویی‌های آن‌ها را آشکار خواهیم کرد.

  “ایران مدل پهلوی” به تهیه‌کنندگی ایمان گودرزی در 10 قسمت 25 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو سیما آماده می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.