• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » 170 میلیارد توئیت در کتابخانه کنگره آمریکا!
  کد خبر : 1692695

  170 میلیارد توئیت در کتابخانه کنگره آمریکا!

  170 میلیارد توئیت در کتابخانه کنگره آمریکا!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating: کتابخانه کنگره آمریکا عنوان کرده است که فرآیند جمع‌آوری تمامی توئیت‌های کاربران شبکه اجتماعی توئیتر را به اتمام رسانده است. به گزارش ایران ویج ، کتابخانه کنگره آمریکا همچنین گفته است که مرحله آرشیوبندی و سازماندهی بیش از ۱۷۰ میلیارد توئیت گردآوری شده…

  170 میلیارد توئیت در کتابخانه کنگره آمریکا!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating:

  کتابخانه کنگره آمریکا عنوان کرده است که فرآیند جمع‌آوری تمامی توئیت‌های کاربران شبکه اجتماعی توئیتر را به اتمام رسانده است.

  به گزارش ایران ویج ، کتابخانه کنگره آمریکا همچنین گفته است که مرحله آرشیوبندی و سازماندهی بیش از ۱۷۰ میلیارد توئیت گردآوری شده را آغاز کرده است.

  بر اساس توافق میان کتابخانه کنگره آمریکا و شبکه اجتماعی توئیتر در سال ۲۰۱۰، توئیتر موافقت کرده است تا تمامی توئیت‌های عمومی را در اختیار کنگره آمریکا قرار دهد.

  در آن زمان توئیتر بیش از ۲۱ میلیارد توئیت را که در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا آوریل ۲۰۱۰ به صورت عمومی منتشر شده بود را در اختیار کتابخانه کنگره آمریکا قرار داد.

  به گزارش سایت خبری Cnet، اینک توئیتر عنوان کرده است که از آن زمان تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیارد توئیت دیگر را نیز در اختیار این کتابخانه قرار داده است.

  در همین حال کتابخانه کنگره آمریکا گفته است که ذخیره کردن دو نسخه از این ۱۷۰ میلیارد توئیت فضایی به میزان ۱۳۳ ترابایت را اشغال کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.