• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » بیگانگان فقط به منافع خود می اندیشند!
  کد خبر : 1691653

  بیگانگان فقط به منافع خود می اندیشند!

  بیگانگان فقط به منافع خود می اندیشند!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating: نخست وزیر عراق امروز در سخنانی در جمع نیروهای مسلح این کشور بر ضرورت دور نگه داشتن ارتش از جنجالهای سیاسی و دنباله روی نکردن گروهها از بیگانگان تاکید کرد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الجزیره، نوری…

  بیگانگان فقط به منافع خود می اندیشند!Reviewed by Farnaz on Jan 7Rating:

  نخست وزیر عراق امروز در سخنانی در جمع نیروهای مسلح این کشور بر ضرورت دور نگه داشتن ارتش از جنجالهای سیاسی و دنباله روی نکردن گروهها از بیگانگان تاکید کرد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الجزیره، نوری المالکی گفت : ما در مرحله دشواری به سر می بریم و کشورهای دیگر فقط منافع خود را دنبال می کنند و به منافع عراق توجهی ندارند.

  نخست وزیر عراق بیان کرد: توجه به طرفهای منطقه ای جز مشکل و افزایش رنجها برای ما به دنبال نخواهد داشت. به جای توجه به خارج، باید به دنبال راهکار گفتگو بود.

  وی گفت : منافع عراق باید در راس همه اولویتها قرار گیرد و همه گروههای سیاسی باید وحدت داشته باشند، عزت و سربلندی عراق در گرو وحدت عراقیهاست.

  نخست وزیر عراق بیان کرد: اگر وحدت مواضع نداشته باشیم، چگونه می توانیم برای خود امنیت ایجاد کنیم.

  وی با بیان اینکه بدون ثبات داخلی عراق امنی وجود ندارد، افزود: اختلاف موضوعی طبیعی است و با توجه به توطئه های خارجی ما باید وحدت داشته باشیم. باید ارتش و پلیس را از تروریسم سیاسی دور نگه داشت و ارتش باید به دور از مسائل سیاسی به وظایف خود عمل کند.

  وی اظهار داشت : سیاستمداران بهتر است به ارتش اجازه بدهند که بدون تهدید به وظایفش عمل کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.