• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » سند دیگری از توطئه چینی آمریکا برای بی ثبات کردن اکوادور!
  کد خبر : 1691500

  سند دیگری از توطئه چینی آمریکا برای بی ثبات کردن اکوادور!

  سند دیگری از توطئه چینی آمریکا برای بی ثبات کردن اکوادور!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating: رئیس جمهوری اکوادور از طرح سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) برای ترور خود پیش از برگزاری انتخابات زودهنگام 2013 با هدف بی ثبات کردن منطقه خبر داد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، “رافائل کوره‌ آ” امروز…

  سند دیگری از توطئه چینی آمریکا برای بی ثبات کردن اکوادور!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating:

  رئیس جمهوری اکوادور از طرح سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) برای ترور خود پیش از برگزاری انتخابات زودهنگام 2013 با هدف بی ثبات کردن منطقه خبر داد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، “رافائل کوره‌ آ” امروز یکشنبه در اظهاراتی با اشاره به طرح سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا برای ترور وی پیش از برگزاری انتخابات زودهنگام 2013، از این توطئه با هدف ایجاد بی ثباتی در منطقه یاد کرد.

  وی در ادامه به گزارش “پاتریسیو مری‌ بل” خبرنگار شیلیایی و دخالت سیا در امور کشورهای آمریکای لاتین و کمک به مخالفان دولت برای پیروزی در انتخابات و بی ثباتی اکوادور پرداخت.  

  این در حالیست که “آدام نان” سفیر آمریکا در کیتو ضمن رد این گزارش گفت آمریکا هرگز در پی دخالت در پروسه انتخابات اکوادور نبوده است. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.