• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مصاحبه » مردم از سینمایی که با واقعیت های جامعه فاصله دارد روز به روز دورتر می شوند
  کد خبر : 169147

  مردم از سینمایی که با واقعیت های جامعه فاصله دارد روز به روز دورتر می شوند

  مردم از سینمایی که با واقعیت های جامعه فاصله دارد روز به روز دورتر می شوندReviewed by Aryan on Nov 29Rating: “گوهر خیراندیش” یا بیان این مطلب افزود: در سینمای ما و تلویزیون ما به خاطر محدودیت هایی که وجود دارد باعث رنج ما و خنده تماشاچی می شود. به طور مثال فیلم یه حبه…

  مردم از سینمایی که با واقعیت های جامعه فاصله دارد روز به روز دورتر می شوندReviewed by Aryan on Nov 29Rating:


  گوهر خیراندیش” یا بیان این مطلب افزود: در سینمای ما و تلویزیون ما به خاطر محدودیت هایی که وجود دارد باعث رنج ما و خنده تماشاچی می شود. به طور مثال فیلم یه حبه قند را که دیدم ضمن اینکه همه ی دست اندرکاران این فیلم را تحسین می کنم و به کارگردان محترم تبریک می گویم. صحنه ای در ان بود که پسری از سربازی بیرون آمد و متوجه می شود پدرش مرده است و مادرش روبروی او ایستاده بود؛ نمی توانستند هیچگونه احساس خود را نسبت به هم جزء از دور نشان بدهند و حال شما خودتان قضاوت کنید؟ 

  وی تصریح کرد : من فکر می کنم سینمای ایران دارد بی سرپرست و بدون صاحب اصلی می شود. هیچ کس نمی تواند دلسوز واقعی سینمای ایران شود و این شبهاتی که در آن بوجود آمده و این ناهمگونی که وجود دارد کمی نگران کننده است. 

  خیراندیش ادامه داد: الان جنگ بین سلیقه هاست برای همین کسی دلش نمی سوزد. سینما و فرهنگ مملکت ما وقتی صادر می شود به کشورهای دیگر یا حتی در خود کشور، قرار است الگو یی معلوم ومشخص از یک جامعه درست باشد به همین دلیل در این موضوع کمی اهمال می شود. 
  وی به همراهان نیوزگفت : ما در هر شغل یا کاری هستیم باید مومن به کاری که انجام میدهیم باشیم تا بتوانیم درواقع مسئولیتهای خودمان را فراموش نکنیم، میتوانیم موثر باشیم و سازندگی ایجاد کنیم، سانسورهای شدید که ما در تلویزیون برای فیلم ها داریم باعث می شود مردم ما فیلم نبینند و همه به ماهواره توجه کنند و به کانالهای بیگانه متوسل شوند. 
  خیراندیش گفت: تماشاگران درزندگی شخصی یک جور و در فیلم جوردیگری ما را می بینند به همین دلیل باور نمی کنند و به همین علت ما تماشاچی را به مرور از دست می دهیم . 

  این بازیگر سینما اضافه کرد : واقعیت ها در زندگی از کنارمان عبور می کند و نمی توانیم در فیلم نمایش بدهیم به همین دلیل وقتی به دروغ نزدیک می شویم تماشاچی از ما دور می شود. 
  خیراندیش درخصوص آخرین کار خود گفت : تا دیروز سرصحنه فیلم فرات آقای مازیارمیری بودم که برای محرم امسال ازشبکه دو که به زودی پخش خواهد شد، و در روزهای قبل چند صحنه که از دختران حوا کار آقای حسین سهیلی زاده مانده بود را تمام کردم. 
  منتظر اکران فیلم علفزار به کارگردانی محمد علی طالبی هستم که می توانم از اینجا به تمام عوامل فیلم تبریگ بگویم بابت گرفتن فیل طلائی از جشواره ی هند و متاسفانه همین جا باید به گویم خبری به این مهمی خیلی کوچک و مختصر در روزنامه در صفحات دوم و سوم نوشته شد در حالی که در بیشتر جشنواره های مختلف، این فیلم دیده شد و جایزه گرفت .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.