• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احمدی‌‌نژاد نامه‌ای برای مجلس ننوشته است!
  کد خبر : 1691402

  احمدی‌‌نژاد نامه‌ای برای مجلس ننوشته است!

  احمدی‌‌نژاد نامه‌ای برای مجلس ننوشته است!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating: ساعاتی پیش، یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری‌ها اظهار داشت که رئیس جمهور با فرستادن نامه‌ای به هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، خواستار حضور در مجلس شد. این عضو هیأت رئیسه مجلس همچنین افزود: قرار بود رئیس‌جمهور این هفته…

  احمدی‌‌نژاد نامه‌ای برای مجلس ننوشته است!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating:

  ساعاتی پیش، یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری‌ها اظهار داشت که رئیس جمهور با فرستادن نامه‌ای به هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، خواستار حضور در مجلس شد.

  این عضو هیأت رئیسه مجلس همچنین افزود: قرار بود رئیس‌جمهور این هفته در مجلس حاضر شود که با نامه‌ای که امروز به دست هیأت رئیسه رسید، حضور احمدی‌نژاد در مجلس به تعویق افتاده است؛ اما گویا رئیس جمهور هیچ گاه چنین نامه‌ای را به مجلس نفرستاده است.

  ایران ویج : خبرنگار تابناک در گفت‌وگویی تلفنی که با منادی سپیدان، یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس داشت، در این باره‌ پرسش‌هایی پرسید که این نماینده مجلس خبر فرستادن نامه از سوی رئیس جمهور به هیأت رئیسه را تکذیب و اظهار داشت که چنین نامه‌ای از سوی رئیس جمهور به مجلس فرستاده نشده است.

  وی در این باره به خبرنگار ما گفت: نامه‌ای از سوی آقای فروزنده، معاون پارلمانی رئیس جمهور به مجلس فرستاده و در آن درخواستی برای برگزاری نشستی مشترکی میان رئیس جمهور و مجلس شده است.

  همچنین وی در پاسخ به این پرسش تابناک که آیا این جلسه مشترک برگزار خواهد شد یا نه افزود: تا هنگامی که نامه‌ای از سوی رئیس جمهور فرستاده نشود، هیأت رئیسه هیچ پاسخی نخواهد داد.

  آنچه از شواهد برمی‌آید، این که رئیس جمهور می‌خواهد با حضور در مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها با نمایندگان ملت سخن بگوید؛ برنامه‌ای که دولت در پی اجرای آن است، ولی مجلس به دلیل شرایط کشور با اجرای آن مخالفت می‌کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.