• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » هواشناسی » هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت !!!
  کد خبر : 1691197

  هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت !!!

  هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت !!!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه در حال حاضر شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۱۴۵ ایستاده گفت: هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت. یوسف رشیدی در گفتگو با خبرنگار…

  هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت !!!Reviewed by Farnaz on Jan 6Rating:

  مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه در حال حاضر شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد ۱۴۵ ایستاده گفت: هوای تهران باز هم آستانه هشدار قرار گرفت.

  آلودگي هواي تهران

  یوسف رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاههای سنجش آلودگی هوای شهر تهران برمیزان غلظت تمام آلاینده ها به غیر از آلاینده ازن نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است به این ترتیب میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون فراتر از حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا هم اکنون در آستانه هشداراست.

  به گفته وی، در حال حاضر اقدسیه ، پیروزی ، تهرانسر ، دروس ، شاد آباد ، شهرری ، شهرداری منطقه ۱۱، پارک ترافیک پونک ، پارک رازی ، پارک سلامت ، پارک شکوفه ، پارک قائم ، سوهانک و شهرک چشمه به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در شرایط هشدارقرار دارند.

  رشیدی اظهار داشت: در حال حاضر در نمایشگر سنجش آلودگی، آلاینده منو اکسید کربن با ۱۵ واحد افزایش نسبت به روز گذشته روی عدد ۴۹ ، دی اکسید گوگرد با ۲ واحد افزایش روی عدد ۳۵، ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون با ۱۳ واحد افزایش روی عدد ۸۴ و ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون با ۱۷ واحد افزایش روی عدد ۱۴۵ ایستاده است.

  مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا تصریح کرد: همچنین در حال حاضر آلاینده ازن با ۱ واحد کاهش نسبت به روز گذشته روی عدد ۲۶ قرار گرفته است.

  وی افزود: گزارش هواشناسی حاکی از آسمانی کمی ابری وغبار آلود و در اواخر وقت همراه با افزایش ابر است به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم باقی بماند.

  وی افزود: افزایش احتمال علائم تنفسی در افراد حساس، تشدید بیماری قلبی و ریوی ، مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماریهای قلبی، ریوی و افراد مسن از اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون است.
      
     
  خبرگزارى مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.