• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اقدام سراسر وقیحانه رسانه دولتی انگلیس در اربعین حسینی + تصاویر
  کد خبر : 1690340

  اقدام سراسر وقیحانه رسانه دولتی انگلیس در اربعین حسینی + تصاویر

  اقدام سراسر وقیحانه رسانه دولتی انگلیس در اربعین حسینی + تصاویرReviewed by Farnaz on Jan 6Rating: در روز و شب هایی که ملت مسلمان ایران در عزای حسینی سوگوار می باشند رسانه دولتی انگلیس، بی بی سی فارسی اقدام به پخش مراسم رقص و پایکوبی نموده و هم زمان با آن در برنامه نوبت شما…

  اقدام سراسر وقیحانه رسانه دولتی انگلیس در اربعین حسینی + تصاویرReviewed by Farnaz on Jan 6Rating:

  در روز و شب هایی که ملت مسلمان ایران در عزای حسینی سوگوار می باشند رسانه دولتی انگلیس، بی بی سی فارسی اقدام به پخش مراسم رقص و پایکوبی نموده و هم زمان با آن در برنامه نوبت شما موضوعی را مطرح می نماید که هدفی جزو ترویج فحشا و رواج فساد اخلاقی ندارد.

  در روز و شب هایی که ملت مسلمان ایران در عزای حسینی سوگوار می باشند رسانه دولتی انگلیس، بی بی سی فارسی اقدام به پخش مراسم رقص و پایکوبی نموده و هم زمان با آن در برنامه نوبت شما موضوعی را مطرح می نماید که هدفی جزو ترویج فحشا و رواج فساد اخلاقی ندارد.

  گذشته از رویکرد جنسی بی بی سی فارسی در برنامه های متعدد که به جهت افزایش تعداد مخاطبان آن شبکه برنامه ریزی شده است اما باید گفت که رویکرد حال حاضر بی بی سی فارسی در چندسال گذشته بی سابقه بوده است. این شبکه به اصطلاح خبری طی چند سال گذشته به ندرت در ایام سوگواری ملت مسلمان ایران دست به یک چنین اقداماتی می زد.
  بی بی سی فارسی هم زمان با اربعین حسینی در برنامه «نوبت شما» به ترویج فرهنگ بی بندوباری اخلاقی می پردازد، انتخاب موضوع برنامه نوبت شما [زندگی مجردی پسران و دحتران] که اصل آن به اظهار نظر آقای «مرتضی طلایی» بازمی گردد دست مایه خوبی برای بی بی سی شد تا این رسانه بار دیگر با انتخاب هدفمند مخاطبان تلفنی خود آراء و نظرات خود را تحت عنوان «نظرات مخاطبان» به خورد مخاطب دهد. گفتنی است رسانه دروغ پرداز بی بی سی فارسی تا پیش از این چندین بار از پشت صحنه مخاطبان تلفنی خود پرده برداشته بود.
  اگر چه استفاده از جاذبه های جنسی در تلویزیون بی بی سی فارسی به بخش های مختلف آن سرایت کرده ولی در سال های اخیر شاهد نفوذ و تاثیر آن در برنامه های هستیم که ظاهرا قرار است به موضوعاتی غیر از بحث لذت های چنسی بپردازند که می توان به برنامه هایی چون: «آپارات»، «نوبت شما»، «بخش ورزشی»، «صفحه دو» اشاره کرد.
  به هر روی جاذبه های جنسی جزئ لاینفک از برنامه های تلویزیونی غرب است، دست اندرکاران بی بی سی فارسی و مجریان آن که سال با این فرهنگ خوی گرفته اند نه تنها آن را در صفحه شیشه ای بلکه در زندگی شخصی خود نیز بازتاب می کنند؛ البته قصد نویسنده یادآوری رابطه غیراخلاقی مجریان بی بی سی فارسی نیست بلکه این تنها اشاره ای است به اوج بی بندوباری در میان کارمندان بی بی سی فارسی!
  5552 n00007296-r-b-000 nf00007461-1
  بدیهی است اگر روابط سالم و ضابطه مندی میان مجریان بی بی سی فارسی برقرار بود هرگز شاهد چنین صحنه هایی نبودیم.
  در این تصویر ناجیه غلامی به هنگام مشاهده ویدئویی که در آن دو جوان اقدام به حرکات زننده می کنند با خنده های بلند نسبت به آن واکنش نشان می دهد، در ادامه همکار وی نیز با سرودن اشعار عاشقانه نقش مجری تلویزیون های اینترتایمنت را ایفا می کند تا مجری یک رسانه به اصطلاح خبری …
  تلویزیون بی بی سی فارسی از انجام مصاحبه با شخصیت هایی که مروج فساد و فحشا آن هم به زشت ترین صورت ممکن هستند ابایی ندارد و همواره با تنی چند از حامیان همجنسگرایی به مصاحبه می پردازد که نمونه اخیر آن گفتگو با «مانیا اکبری» می باشد.
  بی بی سی فارسی در برنامه های ورزشی نیز جذابیت های جنسی را از یاد نبرده …
  بنابراین می توان گفت پرداختن به جاذبه های جنسیتی و صحبت از اعمال غیراخلاقی به صورت رسانه ای از سوی بی بی سی فارسی در حقیقت برآیند فساد اخلاقی و فرهنگ منحط کارمندان آن در حوزه شخصی است که به این صورت آشکارا توسط کارمندان آن تکرار می شود.
  در پایان لازم به ذکر است حتی تلویزیون های ماهواره ی اینترتایمنت در ایام سوگواری برنامه های عادی خود راقطع می نمایند و این در حالیست که دو رسانه انگلیسی «من وتو» و « بی بی سی فارسی» به پخش برنامه های رقص و پایکوبی با شدت بیشتر مبادرت می ورزند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.