• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » اعدام دو برادر آدم ربا در ملاءعام
  کد خبر : 1689670

  اعدام دو برادر آدم ربا در ملاءعام

  اعدام دو برادر آدم ربا در ملاءعام Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: ۲ برادر ادم ربا به حکم دادگاه کیفری شهرکرد به اعدام در ملاءعام محکوم شدند که حکم صادره سحرگاه امروزشانزدهم دیماه به مرحله اجرا در آمد. به گزارش تسنیم، در تیرماه امسال دوبرادر آدم ربا، بنام های صالح ۲۱ساله واکبر ۲۶ساله شهرت…

  اعدام دو برادر آدم ربا در ملاءعام Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  ۲ برادر ادم ربا به حکم دادگاه کیفری شهرکرد به اعدام در ملاءعام محکوم شدند که حکم صادره سحرگاه امروزشانزدهم دیماه به مرحله اجرا در آمد.

  به گزارش تسنیم، در تیرماه امسال دوبرادر آدم ربا، بنام های صالح ۲۱ساله واکبر ۲۶ساله شهرت هردو باقری هفشجانی، یک نوجوان ۱۶ ساله را در یکی از خیابان های شهرهفشجان از توابع شهرستان شهرکرد ربوده وپس از آزار واذیت وتجاوز به عنف وی را دربیابان های اطراف شهر رها می کنند.

  بنا به این گزارش، نوجوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته پس از این ماجرا با همراهی والدینش مراتب را به پاسگاه انتظامی شهر هفشجان اعلام وماموران بلافاصله پس ار دریافت مشخصات آدم ربایان اقدامات خود را برای شناسایی ودستگیری متهمین آغاز کردند.

  پس از دوروز تعقیب ومراقبت شدید بالاخره ماموران آدم ربایان را درمخفی گاهشان که یکی از باغ های اطراف شهربود دستگیر وتحویل مقامات قضایی می نمایند

  بعداز دستگیری متهمین مقدمات محاکمه آنان در دادگاه کیفری استان فراهم شد وبا رای صادره از سوی دادگاه کیفری استان، متهمین به اتهام آدم ربایی و تجاوز به عنف به اعدام در ملاءعام محکوم شدند.

  رای صادره نیز ازسوی دیوانعالی کشور تائید و پس از تنفیذ رئیس قوه قضائیه حکم اعدام متهمین سحرگاه امروز برگزار شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.