• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » حضور ایران در نشست ژنو مثبت است!
  کد خبر : 1687793

  حضور ایران در نشست ژنو مثبت است!

  حضور ایران در نشست ژنو مثبت است!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: دبیرکل حزب مخالف موسوم به “اراده مردمی سوریه” بحران سوریه را رو به گشایش توصیف و اعلام کرد: حضور ایران در نشست ژنو در صورت صحت، امری مثبت است. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، قدری جمیل دبیرکل حزب مخالف سوری موسوم…

  حضور ایران در نشست ژنو مثبت است!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  دبیرکل حزب مخالف موسوم به “اراده مردمی سوریه” بحران سوریه را رو به گشایش توصیف و اعلام کرد: حضور ایران در نشست ژنو در صورت صحت، امری مثبت است.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، قدری جمیل دبیرکل حزب مخالف سوری موسوم به اراده مردمی سوریه در گفتگو با روسیه الیوم اظهار داشت : بحران سوریه رو به گشایش سیاسی است.

  وی خاطرنشان کرد: مشارکت تمام کسانی که به نوعی با سوریه ارتباط دارند در گفتگوها برای حل بحران این کشور به برون رفت از وضع موجود کمک می کند.

  جمیل افزود: اگر اخبار منتشر شده مبنی بر حضور ایران در دومین نشست ژنو صحت داشته باشد این یک امر مثبت است چرا که مشارکت گروه های تاثیرگذار در منطقه، زمینه رسیدن به یک طرح کلی برای حل بحران سوریه توسط قدرت های بزرگ را فراهم می کند.

  دبیرکل حزب اراده مردمی سوریه تصریح کرد که هیچکس چه آمریکا و چه روسیه به تنهایی نمی تواند بحران سوریه را حل و فصل کند و پیشنهادهای ملموس، جدی و نهایی را در این رابطه ارائه کند.

  جمیل با بیان اینکه بحران سوریه دارای جنبه های مختلفی است، گفت: اوضاع امنیتی و نظامی بر اوضاع اقتصادی برخی مناطق تاثیر می گذارد و کمک رسانی و سوخت رسانی به این مناطق را با دشواری روبرو می کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • حميرا

   خيلى بچه بودم ولى سريال دليران تنگستان را به ياد مى اورم انگلستان براى جنگ با ايران از سربازان هندى استفاده مى كرد ولى سربازان هندى غيرتمند نمى جنگيدند يكى از سربازان ايرانى مى گفت انها ترسو هستند ولى فرمانده انها گفت “شما اشتباه مى كنيد اگر انها مجبور باشند براى كشور و ناموس خودشان بجنگند نهايت غيرت و توان خودشان را خرج مى كنند “حالا مى فهمم كه راست مى گفت يه زمانى غيرت مرد و زن ايرانى زبانزد بود ولى حالا در روز روشن به نواميس مردم چه دختر و چه پسر تجاوز ميشه ولى ولى …..! در اين مدت تنها ثروت كشورمان به تاراج نرفت كه جاى جبران دارد فرهنگمان هم به تاراج رفت ولى نه به دست بيگانگان كه به دست خودمان .ممنون از شما و تلاشتان براى زنده كردن دوباره فرهنگ ناب از دست رفته تمدن دو هزار و پا نصد ساله امان

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.