• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » نرخ شیرینی در استانها اعلام می‌شود!
  کد خبر : 1687780

  نرخ شیرینی در استانها اعلام می‌شود!

  نرخ شیرینی در استانها اعلام می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: رئیس اتحادیه کشوری قنادان با تاکید بر اینکه نرخ‌های اعلام شده برای انواع شیرینی در روزهای گذشته تنها مختص تهران بوده است، گفت: نرخ شیرینی در سایر شهرها از طریق اتحادیه‌های مربوطه اعلام می‌شود. محمد نصرتی در گفتگو با مهر از برگزاری جلسه تعدادی از…

  نرخ شیرینی در استانها اعلام می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  رئیس اتحادیه کشوری قنادان با تاکید بر اینکه نرخ‌های اعلام شده برای انواع شیرینی در روزهای گذشته تنها مختص تهران بوده است، گفت: نرخ شیرینی در سایر شهرها از طریق اتحادیه‌های مربوطه اعلام می‌شود.

  محمد نصرتی در گفتگو با مهر از برگزاری جلسه تعدادی از اتحادیه‌های صنفی با وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد و گفت: در این جلسه برخی از معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری تهران حضور داشتند که در آن مقرر شد که برخی از قیمت‌گذاری‌ها با دقت لازم از سوی برخی از اتحادیه‌ها از جمله قنادان صورت گیرد.

  رئیس اتحادیه کشوری قنادان افزود: در این جلسه اتحادیه قنادان از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد که قیمت‌گذاری شیرینی را در اختیار اتحادیه قرار داده و البته اتحادیه نیز به لحاظ کیفیت و قیمت پاسخگو باشد و نظارت کافی و لازم را بر بازار انجام دهد.

  وی تصریح کرد: بر این اساس، نرخ‌گذاری شیرینی به اتحادیه سپرده شد که بر این اساس، نرخ‌ها با هماهنگی و تائید مجامع امور صنفی در سراسر کشور، برای مصرف‌کننده تعیین خواهد شد و البته اتحادیه‌ها موظف شدند که از لحاظ قیمت و کیفیت کاملا نظارت داشته باشند.

  نصرتی گفت: نرخ‌هایی که در چند روز گذشته برای شیرینی اعلام شده، تنها مختص تهران است و در سایر شهرهای کشور، قیمتها با هماهنگی اتحادیه‌ها و مجامع امور صنفی مربوطه، نرخ‌گذاری خواهد شد.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.