• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » معطل هیچ فیلمی نمی‌مانیم حتی اگر “چ” حاتمی‌کیا باشد!
  کد خبر : 1687747

  معطل هیچ فیلمی نمی‌مانیم حتی اگر “چ” حاتمی‌کیا باشد!

  معطل هیچ فیلمی نمی‌مانیم حتی اگر “چ” حاتمی‌کیا باشد!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: اگر نسخه اصلی فیلمی تا پایان مهلت زمان‌بندی شده به جشنواره نرسد، جشنواره معطل هیچ فیلمی نمی‌ماند حتی اگر فیلم “چمران” آقای حاتمی‌کیا باشد. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره…

  معطل هیچ فیلمی نمی‌مانیم حتی اگر "چ" حاتمی‌کیا باشد!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: اگر نسخه اصلی فیلمی تا پایان مهلت زمان‌بندی شده به جشنواره نرسد، جشنواره معطل هیچ فیلمی نمی‌ماند حتی اگر فیلم “چمران” آقای حاتمی‌کیا باشد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تاکید کرد که روند برگزاری جشنواره به صورت منظم در حال انجام است و فیلم‌هایی که به جشنواره رسیده توسط هیات‌های انتخاب در حال بازبینی است.

  دبیر جشنواره فیلم فجر با تاکید بر لزوم نظم در برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: از ابتدای برنامه ریزی برای برگزاری این جشنواره تمامی هدف و دغدغه برگزارکنندگان این بوده که این جشنواره از زمان انتشار فراخوان تا روز اختتامیه با نظم خاص و مشخص شده برگزار تا از آشفتگی های احتمالی جلوگیری شود.

  نمایی از فیلم “چ” ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا

  وی ادامه داد: یکی از ارکان حفظ نظم، پایبندی به زمان‌بندی‌های اعلام شده است و همانگونه که دیده شد تا به امروز به این زمان‌بندی متعهد بوده‌ایم. این امر در صدور کارت‌های هنرمندان، مهمانان و خبرنگاران و همچنین مراحل دریافت فیلم‌های جشنواره، برنامه‌ریزی پیش‌فروش اینترنتی و انتشار دفترچه جامع برنامه‌های اکران و … رعایت شده و خواهد شد.

  عباسیان تاکید کرد: به استثنای یکی دو فیلم، کلیه فیلم‌های جشنواره به دبیرخانه جشنواره رسیده و توسط هیات انتخاب دیده شده‌اند و اگر نسخه اصلی  فیلمی تا پایان مهلت زمان‌بندی شده به جشنواره نرسد جشنواره معطل هیچ فیلمی نمی‌ماند حتی اگر فیلم “چمران” آقای حاتمی‌کیا باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.