• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » سوت قطار تهران – مشهد صدای پرونده زن باردار را در آورد!
  کد خبر : 1687739

  سوت قطار تهران – مشهد صدای پرونده زن باردار را در آورد!

  سوت قطار تهران – مشهد صدای پرونده زن باردار را در آورد!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: ایران ویج : مشهد – خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی با اشاره به حادثه قطار دلیجان «مشهد – تهران» و جریان وضع حمل زن بارداری که در این قطار حضور داشته اظهارکرد: دستور دستگیری ”…

  سوت قطار تهران - مشهد صدای پرونده زن باردار را در آورد!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  ایران ویج : مشهد – خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی با اشاره به حادثه قطار دلیجان «مشهد – تهران» و جریان وضع حمل زن بارداری که در این قطار حضور داشته اظهارکرد: دستور دستگیری ” فاطمه.م” که دارای سابقه مواد مخدر بوده و بعد از انتقال به بیمارستان با نوشتن رضایت نامه این مرکز درمانی را ترک کرده صادر شده است.

  سردار محمد غفاری با تاکید بر اینکه این حادثه در “سنخاست” و در حوزه راه آهن سمنان اتفاق اتفاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: این حادثه از لحاظ سرزمینی در حوزه راه آهن خراسان رضوی اتفاق افتاده ولی از نظر تقسیم بندی ادارات کل راه آهن در حوزه راه آهن سمنان روی داده و در این زمینه مدیر کل راه آهن خراسان رضوی جوابگو نیست.

  وی در رابطه با خبر منتشر شده درباره جریان حادثه قطار دلیجان شماره 353 مشهد- تهران در تبیین این رویداد اظهارکرد: همراهان خانم “فاطمه .م” که باردار نیز بوده اطلاع می دهند که وی دچار درد زایمان شده است و مسئولین قطار بلافاصله از اولین ایستگاه در مسیرشان درخواست اورژانس می کنند.

  وی افزود: اوژانس پایگاه محمد آباد که نزدیکترین منطقه به این قطار بوده است راس ساعت چهار و 36 دقیقه پیام را دریافت می کند و همان زمان کادر درمانی اورژانس به ایستگاه سنخاست اعزام می شوند.

  سردار غفاری بیان کرد: اورژانس ساعت چهار و 50 دقیقه صبح به ایستگاه مورد نظر می رسد و تیم درمان پس از انجام اقدامات اولیه برای “فاطمه.م”، وی را در ساعت پنج و 9 دقیقه از قطار به سمت بیمارستان حرکت می دهد.

  معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه آمبولانس راس ساعت پنج و 35 دقیقه به بیمارستان می رسد افزود:  در بیمارستان اقدامات لازم درمانی توسط پزشکان برای وی انجام می شود.

  وی بیان کرد: در حین فراهم کردن زمینه بستری شدن “فاطمه .م” و هنگام معاینه پزشک معالج متوجه می شود که جنین در شکم مادر نفس نمی کشد و برای همین از بیمار درخواست می کند که برای انجام عمل سزارین آماده شود.

  غفاری عنوان کرد: بعد از درخواست پزشکان از وی برای آماده شدن و رفتن به اتاق عمل “فاطمه .م” اذعان می کند که خودش و همسرش مبتلا به ایدز هستند و از بستری شدن امتناع می کند.

  سردار غفاری تصریح کرد: علاوه بر موضوع مبتلا بودن این زن به بیماری ایدز، پزشکان متوجه شدند که بدن وی دارای زخم های متعدد است و برای ایشان محرز می شود که وی معتاد است.

  معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه “فاطمه .م” با درخواست عمل جراحی موافقت نمی کند و رضایت نامه ای را امضا می کند افزود: وی رضایت نامه را ساعت شش و 30 دقیقه امضا و تحویل بیمارستان داده و در ساعت 8 و30 دقیقه نیز این مرکز درمانی را ترک کرده است.

  وی بیان کرد: فرد مورد نظر به تیم درمان بیمارستان اجازه نداده است که با پلیس تماس بگیرند و با اعلام رضایت و نوشتن دست خطی که هم اکنون موجود است اعلام کرده که با توجه به مشکلم تمام عوارض عدم بستری را با وجود اینکه برای من تبیین شده می پذیرم و با رضایت شخصی خودم و بدون حضور ولی بیمارستان را ترک می کنم.

  غفاری با بیان اینکه شماره تلفنی که وی برای تماس در اختیار بیمارستان قرار داده جعلی بوده و طی ارتباط با شماره داده شده، شخص پاسخگو اظهار بی اطلاعی و آشنایی با این خانم کرده است، تاکید کرد: طی تحقیقات انجام شده مشخص شد که” فاطمه.م” 25 ساله دارای دو پرونده و سابقه در زمینه مواد مخدر است و برای همین منظور نیز عازم تهران بوده است.

  وی با بیان اینکه دستور پیگیری این موضوع به فرماندار جغتای، فرماندهی انتظامی شهرستان مربوطه، فرماندار سبزوار، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و  پلیس آگاهی خراسان رضوی داده شده است، با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی باید با پرسنل بیمارستان مربوطه برخورد جدی داشته باشد تصریح کرد: بعد از مشخص شدن وضعیت بیمار، پرسنل بیمارستان باید با پلیس تماس گرفته و آنها را در جریان می گذاشتند.

  معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی با اشاره به پیگیری این واقعه توسط پلیس و ادامه داشتن تحقیقات در این زمینه افزود: دستور دستگیری این زن صادر شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.