• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » گزارش پرونده ستار بهشتی با تایید کمیسیون امنیت یکشنبه در صحن قرائت می‌شود!
  کد خبر : 1687700

  گزارش پرونده ستار بهشتی با تایید کمیسیون امنیت یکشنبه در صحن قرائت می‌شود!

  گزارش پرونده ستار بهشتی با تایید کمیسیون امنیت یکشنبه در صحن قرائت می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علت عدم قرائت گزارش بررسی دلیل مرگ ستار بهشتی در جلسات هفته گذشته مجلس، عدم قرائت آن در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بوده است، از تایید…

  گزارش پرونده ستار بهشتی با تایید کمیسیون امنیت یکشنبه در صحن قرائت می‌شود!Reviewed by Farnaz on Jan 5Rating:

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علت عدم قرائت گزارش بررسی دلیل مرگ ستار بهشتی در جلسات هفته گذشته مجلس، عدم قرائت آن در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بوده است، از تایید این گزارش در کمیسیون و قرائت آن اولین جلسه هفته جاری مجلس خبر داد.

  حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، از تایید و تصویب گزارش مهدی دواتگری عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در این کمیسیون خبر داد و گفت: قرائت این گزارش هفته کاری قبل در دستور کار مجلس بود اما برخی اعضای کمیسیون معتقد بودند که این گزارش باید در کمیسیون قرائت و به تایید برسد.

  وی ادامه داد: هیات رئیسه ابتدا به این نکته توجه نکرده بود که پس از تذکر اعضای کمیسیون، مقرر شد ابتدا گزارش در کمیسیون مطرح و تایید شود . بعد از اینکه کمیسیون جلسه برگزار کرد و گزارش قرائت شد اعضای کمیسیون با آن موافقت کردند و قرار شد در صحن مجلس به عنوان گزارش کمیسیون امنیت ملی و نه گزارش یک فرد از این کمیسیون، در صحن مجلس قرائت شود.

  عضو هیات رئیسه مجلس گفت: دراین گزارش که به تایید کمیسیون رسید تغییرات اندکی انجام گرفت و نظرات اعضا لحاظ شد البته شاکله گزارش حفظ شده است.

  سبحانی نیا پیش بینی کرد این گزارش در دستور کار روز یکشنبه مجلس قرار گیرد.

  وی گفت: در نهایت گزارش کمیسیون امنیت ملی در هفته آینده و در یکی از جلسات حتما قرائت خواهد شد که احتمال قرائت آن در روز یکشنبه بیشتر است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.