• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » جریمه 65 هزار خودرو به دلیل ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد!
  کد خبر : 1685969

  جریمه 65 هزار خودرو به دلیل ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد!

  جریمه 65 هزار خودرو به دلیل ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد!Reviewed by Farnaz on Jan 4Rating: رئیس پلیس راهور تهران از اعمال قانون 65 هزار خودروی غیر مجاز در طرح زوج و فرد سراسری پایتخت خبر داد و گفت: طرح های ویژه کاهش آلودگی هوای پایتخت از جمله طرح زوج و فرد…

  جریمه 65 هزار خودرو به دلیل ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد!Reviewed by Farnaz on Jan 4Rating:

  رئیس پلیس راهور تهران از اعمال قانون 65 هزار خودروی غیر مجاز در طرح زوج و فرد سراسری پایتخت خبر داد و گفت: طرح های ویژه کاهش آلودگی هوای پایتخت از جمله طرح زوج و فرد و برخورد با خودروهای دودزا قاطعانه اجرا می‌شود.

  سردار حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همزمان با افزایش تشدید آلودگی هوا در پایتخت طرح سراسری زوج و فرد در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در تهران اجرا شد که در پی آن 65 هزار خودرو از سوی پلیس اعمال قانون شده و 300 هزار خودرو نیز از سوی ماموران ارشاد و بلافاصله از محدوده خارج شدند.

  وی ادامه داد: طرح زوج و فرد در روزهای شنبه و یکشنبه نیز از درب منازل اجرا می شود و با استقرار ماموران در 750 نقطه شهر با خودروهای متخلف قاطعانه برخورد می شود. با توجه به تذکرها و اطلاع رسانی ها از فردا ماموران خودروهای متخلفی را که وارد این محدوده شوند اعمال قانون می کنند.

  رحیمی افزود: روزهای شنبه و یکشنبه محدوده زوج و فرد جزو محدوده طرح ترافیک است و تنها خودروهای دارای آرم طرح ترافیک و مجاز می توانند در این محدوده تردد کنند. همچنین با تقویت تیم های پیاده و موتوری برخی معابر کور ورودی این نقاط نیز پس از شناسایی، پوشش داده می شود.

  رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه از ابتدای دیماه 3500 خودرو دودزا و فاقد معاینه فنی اعمال قانون و توقیف شده اند، گفت: ماموران در طرح کاهش آلودگی هوای پایتخت بدون اغماض با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد می کنند و خودروهای دودزا از سوی پلیس توقیف و به پارکینگ منتقل می شوند. همچنین با توجه به ظرفیت خالی مراکز معاینه فنی به رانندگان خودروهای فاقد معاینه فنی توصیه می کنیم قبل از برخورد قانونی پلیس برای دریافت معاینه فنی اقدام کنند.

  رحیمی افزود: ادارات به راحتی می توانند با احیاء سرویس از بروز ترافیک و آلودگی جلوگیری کنند. ما به دنبال احیا سرویس ادارات هستیم و از ادارات می خواهیم از سرویسهای به روز و اتوبوسهای جدید استفاده کنند.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.