• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » نامزدهای انتخاباتی در تمکین به توصیه های اخلاقی آیت الله تهرانی تقوای سیاسی پیشه سازند!
  کد خبر : 1685716

  نامزدهای انتخاباتی در تمکین به توصیه های اخلاقی آیت الله تهرانی تقوای سیاسی پیشه سازند!

  نامزدهای انتخاباتی در تمکین به توصیه های اخلاقی آیت الله تهرانی تقوای سیاسی پیشه سازند!Reviewed by Farnaz on Jan 4Rating: عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن توصیف ویژگی ها و سجایای اخلاقی عالم ربانی شیخ مجتبی تهرانی، گفت: با توجه به اینکه بسیاری از سیاسیون برجسته در محضر این روحانی بزرگ کسب…

  نامزدهای انتخاباتی در تمکین به توصیه های اخلاقی آیت الله تهرانی تقوای سیاسی پیشه سازند!Reviewed by Farnaz on Jan 4Rating:

  عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن توصیف ویژگی ها و سجایای اخلاقی عالم ربانی شیخ مجتبی تهرانی، گفت: با توجه به اینکه بسیاری از سیاسیون برجسته در محضر این روحانی بزرگ کسب فیض کرده اند؛ لذا در آستانه انتخابات انتظار می رود که به توصیه های اخلاقی این عالم ربانی عمل کرده و تقوای سیاسی پیشه کنند.

  حجت الاسلام سید محمد غروی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره خصوصیات برجسته عالم ربانی آیت الله مجتبی تهرانی (ره) ، اظهاراداشت: پدر بزرگوار ایشان حاج عبدالعلی تهرانی از علمای برجسته تهران بودند و استاد برجسته اخلاق و معرفت محسوب می شدند.

  وی افزود: من از شاگردان کلاس درس پدر حاج شیخ مجتبی بودم و آقازاده های ایشان هم در حوزه علیه قم زیر نظر استادان برجسته ای همچون حضرت امام خمینی و آیت الله بروجردی تلمذ کردند.

  عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه آیت الله مجتبی تهرانی سه دهه جزء بزرگترین اساتید خارج حوزه محسوب می شدند ، ادامه داد: بسیاری از فضلای حوزه توانستند بارعلمی خود را در محضر این عالم ربانی ببندند.

  وی شیخ مجتبی را یک فقیه توانا، خوش بیان همراه با جنبه های معنوی اخلاق توصیف کرد و با اشاره به توصیه های اخلاقی – سیاسی این عالم ربانی، گفت: ایشان همیشه توصیه می کردند که افراد باید جلوی زبان خود را بگبرند و برای رسیدن به اهداف سیاسی خود به آبروی افراد جسارت  و حرمت آنان را مخدوش نسازند.

  غروی، یادآور شد: با توجه به اینکه بسیاری از سیاسیون برجسته در محضر این روحانی برجسته کسب فیض کرده اند؛ لذا در آستانه انتخابات انتظار می رود که به توصیه های اخلاقی این عالم ربانی عمل کرده و از افراط و تفریط پرهیز کنند و با تحلیل های ذهنی غیر واقعی رقیب خود را متهم و از صحنه خارج نسازند و تقوای سیاسی پیشه کنند.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.