• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » بی خانمان هایی که درون تابوت می خوابند
  کد خبر : 1684731

  بی خانمان هایی که درون تابوت می خوابند

  بی خانمان هایی که درون تابوت می خوابندReviewed by Farnaz on Jan 3Rating: روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی تفصیلی پرده از تبدیل شدن گورستان کمبریج به محل زندگی بی خانمان های انگلیسی برداشته است در متن این گزارش و پس از آنکه تحقیقات به دنبال جابجا شدن سنگ قبرهای گورستان کمبریج صورت گرفته، عنوان…

  بی خانمان هایی که درون تابوت می خوابندReviewed by Farnaz on Jan 3Rating:

  روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی تفصیلی پرده از تبدیل شدن گورستان کمبریج به محل زندگی بی خانمان های انگلیسی برداشته است

  در متن این گزارش و پس از آنکه تحقیقات به دنبال جابجا شدن سنگ قبرهای گورستان کمبریج صورت گرفته، عنوان شد که این مکان تبدیل به محلی به منظور اسکان بی خانمان های انگلیسی شده است.

  پلیس منطقه کمبریج، ضمن ابراز تاسف از افزایش شمار بی خانمان ها در انگلیس عنوان کرد که گورستان فوق از این پس تحت تدابیر ویژه مراقبت می شود و بی خانمان ها دیگر در درون قبرستان ها زندگی نخواهند کرد.
  یکی از روش هایی که بی خانمان ها در قبرستان کمبریج زندگی می کردند، برداشتن سنگ قبرها و قرارگرفتن در درون تابوت های مردگان بوده تا از سرما و باران سهمگین در انگلستان در امان بمانند.
  مسئولان بهزیستی انگلیس نیز ضمن ابراز تاسف عنوان کرده اند که بزودی بی خانمان های موجود در سطح شهر و منطقه کمبریج را جمع آوری می کنند تا دیگر شاهد چنین وقایع تاسفباری در این منطقه نباشند.
  9882
  42998_159
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.