• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » راه‌کار سريع و موقت مايکروسافت برای پوشاندن ضعف امنيتي اينترنت‌اکسپلورر!
  کد خبر : 1683884

  راه‌کار سريع و موقت مايکروسافت برای پوشاندن ضعف امنيتي اينترنت‌اکسپلورر!

  راه‌کار سريع و موقت مايکروسافت برای پوشاندن ضعف امنيتي اينترنت‌اکسپلورر!Reviewed by Farnaz on Jan 3Rating: به گزارش ایران ویج ، مايکروسافت اخيراً وجود يک حفره امنيتی در نسخه‌های قديمی‌تر (6 و 7 و 8) مرورگر اينترنت‌اکسپلورر را تاييد و اعلام کرده‌بود که مهندسان اين شرکت مشغول تهيه وصله‌ای هستند تا ضعف گفته‌شده را بپوشانند. اين شرکت…

  راه‌کار سريع و موقت مايکروسافت برای پوشاندن ضعف امنيتي اينترنت‌اکسپلورر!Reviewed by Farnaz on Jan 3Rating:

  به گزارش ایران ویج ، مايکروسافت اخيراً وجود يک حفره امنيتی در نسخه‌های قديمی‌تر (6 و 7 و 8) مرورگر اينترنت‌اکسپلورر را تاييد و اعلام کرده‌بود که مهندسان اين شرکت مشغول تهيه وصله‌ای هستند تا ضعف گفته‌شده را بپوشانند. اين شرکت چندساعت پيش يک ريزبرنامه امنيتی را در سايتش قرار داد تا کاربران فعلاً و تا زمانی که بسته به‌روزرسانی فراگير مايکروسافت منتشر نشده‌است، بتوانند ضعف گفته‌شده را برطرف کنند. برای اين‌کار به اين آدرس مراجعه کنيد.

  سپس به بخش Fix it for me برويد، دو دکمه گرافيکی را مشاهد خواهيد کرد. روی دکمه سمت‌ چپ با عنوان Enable MSHTML shim workaround و کد 50971 کليک کنيد تا ريزبرنامه اجرا شود. دکمه سمت راستی (با کد 50972) مختص غيرفعال کردن اين برنامه و برای زمانی است که بسته به‌روزرسانی اصلی مايکروسافت منتشر و نصب شده‌باشد که در اين‌صورت چون نيازی به اين مرمت موقتی نيست خواهيد توانست با کليک روی دکمه، آن‌را غيرفعال کنيد.

   

  لازم به ذکر است که اين ريزبرنامه يک راه‌کار موقتی و سريع است و طبق گفته مايکروسافت هرگز جايگزينی برای تازه‌ترين بسته‌های به‌روزرسانی اين شرکت نيست. پس هرگاه بسته ياددشده منتشرشد در اولين فرصت نسبت به نصب به‌روزرسانی سکوی خود اقدام کنيد. همچنين يادآوری می‌شود که نسخه‌های 9 و 10  اينترنت‌اکسپلورر در برابر اين ضعف ايمن هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.