• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » خودکشی‌ قاتل پس‌ از افشای‌ راز‌ جنایت
  کد خبر : 1683488

  خودکشی‌ قاتل پس‌ از افشای‌ راز‌ جنایت

  خودکشی‌ قاتل پس‌ از افشای‌ راز‌ جنایتReviewed by Farnaz on Jan 2Rating: یک متهم به قتل پس از اطلاع از حضور ماموران برای دستگیری‌اش اقدام به خودکشی کرد.  اواخر آذر ماه سال جاری در پی مفقود شدن فردی 25 ساله، ماموران انتظامی اقدام به انجام تحقیقات از مظنونین این حادثه کردند که در این بین…

  خودکشی‌ قاتل پس‌ از افشای‌ راز‌ جنایتReviewed by Farnaz on Jan 2Rating:

  یک متهم به قتل پس از اطلاع از حضور ماموران برای دستگیری‌اش اقدام به خودکشی کرد.
   
  اواخر آذر ماه سال جاری در پی مفقود شدن فردی 25 ساله، ماموران انتظامی اقدام به انجام تحقیقات از مظنونین این حادثه کردند که در این بین ماموران به این متهم نیز مشکوک شده و وی را به مقر انتظامی احضار کردند که وی در بازجویی‌های پلیس منکر هر گونه ارتباطی با فرد مفقود شده شد.
   
  در ادامه پس از گذشت چند روز جسد فرد مفقودی در جنگل‌های سراوان کشف شد و عوامل پزشکی قانونی تاریخ مرگ وی را 26 آذر ماه و در پی اصابت چاقو اعلام کردند.
   
  پس از کشف جسد، با توجه به شواهد موجود و نتایج حاصل از تحقیقات پلیسی، شک ماموران به متهم تبدیل به یقین شد و قصد دستگیری وی را داشتند، اما زمانی که با اخذ حکم قضایی برای دستگیری مقابل منزلش مراجعه کرده بودند، متوجه شدند که خانواده وی از ماموران می‌خواهند برای جلوگیری از اقدام به خودکشی متهم وارد عمل شوند.
   
  پس از حضور متهمان در منزل متهم به قتل مشخص شد که وی اقدام به مصرف قرص کرده که پس از انتقال وی به مرکز درمانی نیز متهم به علت تاثیرات ناشی از مصرف سم، جان خود را از دست داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.